Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve JivoChat İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve JivoChat İş Birliği

 

Ticimax ve JivoChat İş Birliği

Hemen Başvur


Ticimax Müşterilerine Özel Lisans Alımlarında Sürpriz Hediyeler!

JivoChat'ten 12 Aylık Lisans alan Ticimax Müşterileri JivoChat Pazarlama ve Yapay Zeka Modülüne Ücretiz olarak sahip oluyor. Üstelik 3 Ay Jivochat ek lisansı Hediye!

JivoChat Hakkında

JivoChat Canlı Destek Sistemi, işletmenizin tüm iletişimini tek bir panelden yönetmeyi sağlayan bir iletişim çözümüdür.


WhatsApp, Facebook, Instagram, Telegram ve Apple Business Chat gibi sosyal medya hesaplarınızdan, internet sitenizden, e-posta hesaplarınızdan ve hatta telefonunuzdan gelecek tüm talepleri tek uygulama üstünden ekipçe karşılayabilirsiniz.


JivoChat Canlı Destek Sistemi

Tüm iletişiminizi tek panelden yöneterek satışlarınızı %32 arttırın.

WhatsApp Entegrasyonu

Sohbet Robotu

CRM

Ücretsiz Teknik Destek

Tek Tıkla Kurulum


Ziyaretçilerinizi sitenizde tutamıyor musunuz? Akıllı tetikleyicilerle onlara yaklaşın

Jivo ile yapılan milyonlarca sohbetlerin neredeyse %70'i akıllı tetikleyiciler sayesinde başlıyor. Tıpkı bir mağazaya girdiğinizde karşılanmanız gibi, bu şekilde arkadaşça bir karşılama ziyaretçinin hoşuna gidecektir ve onun müşteriye dönüşme olasılığını artıracaktır.


Güçlü ve üretken Jivo temsilci uygulaması takımınızı müşteri memnuniyeti yıldızları yapacak

Jivo birçok ziyaretçiyle aynı anda sohbet edebilmenizi sağlar, ki bu telefonda imkansızdır. Uygulama takımınızın üretkenliğini artıracak ve günlük işlerinizi kolaylaştıracak birçok özelliğe sahiptir.


Temsilcilerinizin ne kadar çalıştığını merak ediyorsunuz? Jivo ihtiyaç duyduğunuz her rakamı size verir

Jivo’nun sohbet günlükleri ve raporlarıyla, servis kalitesini takip etmek çok kolaylaşacak ve siz de takımınıza yön verebileceksiniz. Kontrol meraklıları müsterih olsun, telefon konuşmalarının aksine, Jivo size geçen tüm görüşmeleri kolayca okutur ve temsilci performanslarını takip etmenizi kolaylaştırır.


Sitenizde kimlerin ne yaptığını anında görün

Kimin ziyaret ettiğini, neye baktığını ve nereden geldiğini görün. Ayrıca sitenizde gezinen birini sohbete davet edebileceksiniz.


Tüm satış kanallarınız için Jivo CRM

Artık kopuk iletişim, kaçan satış yok! Tüm kanallardan gelen tüm talepler ve teklifler, otomatik olarak Jivo CRM’e kaydedilir. Teklif süreçlerinizi takip edin, satış için elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olun. Jivo CRM satışları 32% oranında artırır.


İşletmeniz için etkili bir yardımcı: Jivo Sohbet Botu

Ziyaretçileriniz her an sizinle iletişime geçmek isteyebilir. Eğer soruları yanıtsız kalırsa, rakiplerinizi de ziyaret edeceklerdir. Sohbet robotu her zaman, her iletişim kanalında ve herhangi bir cihazda çalışacaktır, böylece ziyaretçileriniz her koşulda 7/24 çözüm bulacak.


JivoChat ile müşterilerinize WhatsApp üzerinden de canlı destek verin

WhatsApp, dünyadaki en popüler mesajlaşma uygulamasıdır. Sorulara daha hızlı dönmek, süreçleri takip etmek ve tüm konuşmaları çalışanlarınızın telefonları yerine yönetilebilir bir arşivde saklamak için WhatsApp’ı Jivo’ya bağlayın.

* Kampanya 31 Ekim 2024 tarihine kadar geçerlidir,
* Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez,
* Ticimax ve JivoChat kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax