Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Orphex İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Orphex İş Birliği
 

Ticimax ve İşyerimPos İş Birliği

Hemen Başvur

Orphex Nedir?

Orphex, işletmelere veri odaklı bilgiler ve uygulanabilir öneriler sunan, yenilikçi dijital pazarlama ve kullanıcı davranış analitiği platformudur. İleri düzey makine öğrenmesi algoritmaları ve dijital pazarlama bilgi birikimini kullanarak, Orphex, pazarlama performansınızı, kullanıcı davranışınızı ve yaratıcı etkinliğinizi kapsamlı bir şekilde analiz eder ve stratejik kararlar almanızı ve kampanyalarınızı optimize etmenizi sağlar.

Orphex ile pazarlama verilerinizi keşfederek, büyümeyi tetikleyecek fırsatları ortaya çıkarabilir ve trendleri belirleyebilirsiniz. Ayrıntılı anahtar kelime analizinden performans değerlendirmelerine, güçlü rapor otomasyon seçeneklerinden optimizasyon detaylarına kadar, Orphex, partnerlerini her zaman değişen dijital ortamda yönlendirir ve yatırım getirilerini maksimize etmeye yardımcı olmak için donatılmıştır. Orphex, bugünün rekabetçi dijital ortamında faaliyet gösteren işletmelerin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilmiştir. Mevcut pazarlama stratejilerinizle sorunsuz entegrasyon sağlar ve pazarlama eforlarınızı ve kullanıcı etkileşimini artırmak için içgörüler sunar.

Orphex Hizmetleri

Search Ad Excellence, Google Ads kalite puanlarını optimize etme ve reklam görünürlüğünü artırma amacıyla ipuçları sunar.

Budget Allocation Master; Meta, Google ve TikTok platformlarındaki pazarlama kampanyalarını hedeflerine göre optimize etmek için bir çözüm sunar.

Search Intent Analysis, Google Ads arama terimlerinin kullanıcının intentini anlamak ve kampanyaları optimize etmek için güçlü bir araçtır.

Ecommerce Product Performance, ürün ve kategori performansını değerlendirerek büyüme fırsatlarını belirler.

Ads Keyword Efficiency, benzer kullanıcı aramalarının hangi kampanyalar tarafından tetiklendiğini analiz eder ve veriye dayalı kararlar almanıza yardımcı olur.

Performance Pulse, Meta, Google ve TikTok kampanyalarının performansında önemli değişiklikleri bildiren bir uyarı ve raporlama sistemidir.

Meta Report Automation, Meta Ads için raporlama sürecini optimize eden güçlü bir araçtır.

Impact Ranker, dönüşümleri etkileyen faktörleri belirleyerek pazarlama çabalarını optimize etmeye yardımcı olur.

Configuration Health Check, Google Ads, Meta ve Google Analytics hesaplarında sorunları tespit eder ve yapılandırmaları optimize etmenizi sağlar.

Opportunity Finder, organik ve paid anahtar kelime performansını analiz ederek büyüme fırsatlarını belirler.

Trend Spotter, anahtar kelime mevsimselliğini analiz eder ve kullanıcı arama trendlerini belirler.

Creative Performance Analysis, reklam kreatiflerinin metriklerini analiz ederek iyileştirme alanlarını tespit eder.

Meta Placement Insight, reklam yerleşimlerinin etkinliğini analiz ederek bilinçli kararlar almanızı sağlar.

Ads Placement Insight, yerleşimlerin etkinliğini analiz ederek kampanyaları optimize etmenize yardımcı olur.

Ecommerce Product Insights, ürünlerin organik ve paid pazarlama kanallarındaki performansını analiz ederek büyüme fırsatları sunar.

Meta Audience Insight, reklam hedeflemelerinin etkinliğini analiz ederek kampanyaları özelleştirmenizi sağlar.

Mobile User Acquisition, mobil kanallardaki kampanyaların performansını analiz ederek kullanıcı edinimi stratejilerini optimize etmenizi sağlar

Ticimax ve Orphex İş Birliği

Orphex, çeşitli pazarlama kanallarında ve ölçüm faaliyetlerinde data-driven içgörüler ve doğrudan aksiyon alınabilecek önerilerle işletmelerin dijital faaliyetlerini güçlendirmek için tasarlanmış yenilikçi bir dijital pazarlama ve kullanıcı davranışı analitiği platformudur.

Ticimax ve Orphex birlikteliği, işletmelerin e-ticaret potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlar. Ticimax, işletmelere güçlü bir e-ticaret platformu sunarken Orphex de veri analitiği ve dijital pazarlama stratejileri konusunda derinlemesine bilgi sağlar ve anında aksiyon alınabilecek öngörüler sunar!

Bir işletme, Ticimax platformu üzerinde e-ticaret işlemlerini yönetirken, Orphex'in geniş yelpazedeki hizmetlerinden yararlanabilir. Örneğin, "Ecommerce Product Performance" ve "Ecommerce Product Insights" raporları ile işletmeler, ürün ve kategori performansını analiz edebilir ve büyüme fırsatları nokta atışı ile Orphex tarafından önlerine serilir. Ürünlerin hangi özelliklerinin müşterileri en çok çektiğini ve hangi ürünlerin en iyi performansı gösterdiğini öğrenmek, stratejik kararlar alırken işletmelere büyük bir avantaj sağlar.

Orphex'in "Search Ad Excellence", "Budget Allocation Master" ve "Ads Keyword Efficiency" raporları, doğru anahtar kelimelerin belirlenmesinden, reklam bütçesinin en etkili şekilde kullanılmasına ve Google Ads kalite skorlarının optimize edilmesine kadar geniş bir yelpazede yardımcı olur.

Orphex'in "Trend Spotter" özelliği, Ticimax kullanıcılarına mevsimsel trendleri belirleme ve böylece stoklarını ve pazarlama stratejilerini buna göre ayarlama konusunda yardımcı olur ve stratejik adımları yapay zeka yardımı ile daha sağlam atmanızı sağlar.

Üstelik bu bahsettiklerimiz Orphex'in 20+ raporundan sadece bir kaçı, Ticimax ile Orphex bir çok alanda sizin daha başarılı bir dijital büyüme yakalamanız için size kolektif olarak hizmet verir.

Sonuç olarak, Ticimax ve Orphex'in entegrasyonu, işletmelerin verilerini daha etkili bir şekilde analiz etmelerini, reklam kampanyalarını optimize etmelerini ve sonuç olarak daha yüksek dönüşüm oranları ve satışlar elde etmelerini sağlar. İki platformun birlikteliği, bugünün rekabetçi e-ticaret ortamında başarılı olmak için gereken güçlü araçları sunar.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax