Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve Orphex İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Orphex İş Birliği
 

Ticimax ve İşyerimPos İş Birliği

Hemen Başvur


Ticimax ve Orphex İş Birliği ile Pazarlama ve Ölçümleme Denetimi Hizmetine %30 İndirimli Sahip Olun!

Orphex, Ticimax altyapısını kullanan işletmelere özel %30 indirim teklifi sunuyor. Yapay zeka ve makine öğrenimi algoritmaları sayesinde, dağınık dijital pazarlama verilerinizi dakikalar içinde net ve eyleme dönüştürülebilir içgörülere çevirerek pazarlama kampanyalarınızı optimize edebilirsiniz. Orphex ve Ticimax iş birliği ile veri analizini kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirin.

Kampanya Koşulları

*Kampanyadan Ticimax altyapısı kullananlar yararlanabilir.
*Kampanya 31.03.2024’ e kadar geçerlidir.

Orphex Nedir?

Orphex, işletmelere detaylı veri analizi yaparak uygulanabilir öneriler sunan, yenilikçi dijital pazarlama ve kullanıcı davranış analitiği platformudur.

Google Ads, Meta, TikTok, Adjust, AppsFlyer, Criteo, Search Console, Merchant Center, RTB House, GA4, MMP'ler ve diğer analitik platformları entegrasyonu ile pazarlama dünyanızın kapsamlı görünümünü elde eder.

İleri düzey makine öğrenimi algoritmaları kullanarak, pazarlama performansınızı, kullanıcı davranışınızı ve bütçe dağılımınızı kapsamlı bir şekilde analiz eder ve stratejik kararlar almanız için iyileştirme aksiyonları sunar.

Dijital pazarlama dünyasında başarının kilit noktası olan reklam yerleşimleri, anahtar kelime seçimleri, video ve görsel kreatiflerin etkenliği ve demografik hedeflemelerin doğrulu üzerine sunduğu içgörüler ile markanızın pazarlama çabalarını daha isabetli ve maliyet-etkin hale getirmeyi amaçlar.

Kısacası Orphex, modern e-ticaret ortamında işletmelerin karşılaştığı veri yorumlama ve pazarlama zorluklarına yenilikçi çözümler üreterek zaman ve bütçe tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.

Orphex Analizleri sayesinde;

• Google Ads kalite puanlarını optimize etme ve reklam görünürlüğünü artırma ipuçları,

• Meta, Google ve TikTok platformlarındaki pazarlama kampanyalarını hedeflerine göre optimize etme çözümleri,

• Meta ve Google Ads reklam yerleşimlerin etkinliğini analiz ederek kampanyaları optimize etme önerileri,

• Meta, Google ve TikTok kampanyalarının performansında önemli değişiklikleri bildiren bir uyarı ve raporlama sistemi,

• Reklam hedeflemelerinin etkinliğini analiz ederek kampanyaları özelleştirme,

• Reklam kreatiflerinin metriklerini analiz ederek iyileştirme alanlarını tespit etme,

• Benzer kullanıcı aramalarının hangi kampanyalar tarafından tetiklendiğini analiz etme ve veriye dayalı kararlar alma önerileri,

• Organik ve paid anahtar kelime performansı analizi ile büyüme ve geliştirme fırsatları,

• Anahtar kelime değişkenliğini analiz etme ve kullanıcı arama trendlerini belirleme,

• Ürün ve kategori performansını değişkenlere göre değerlendirme, ürünlerin organik ve paid pazarlama kanallarındaki performansını analiz ederek geliştirme önerileri ile markanızı daha güçlü konumlandırabilirsiniz.

Ticimax ve Orphex İş Birliği

Ticimax ve Orphex birlikteliği, işletmelerin e-ticaret potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarını sağlar. Ticimax, işletmelere güçlü bir e-ticaret platformu sağlarken Orphex veri analitiği ve dijital pazarlama stratejileri konusunda derinlemesine bilgi sunar ve anında aksiyon alınabilecek öngörüler çıkarır.

Yani, Ticimax platformu üzerinde e-ticaret işlemlerinizi yönetirken, Orphex'in geniş yelpazedeki analiz hizmetlerinden yararlanabilir, hedeflerinize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Örneğin, E-ticaret geliştirme odaklı analizler ile markanızın, ürün ve kategori performansını detaylı görür ve ürünlerin hangi özelliklerinin müşterileri en çok siteye çektiğini, hangi ürünlerin en iyi performansı gösterdiğini öğrenebilirsiniz.

Google Ads ve Bütçe dağılımı üzerine analiz çıkaran raporlar ile, doğru anahtar kelimelerin belirlenmesinden, reklam bütçesinin en etkili şekilde kullanılmasına ve Google Ads kalite skorlarının optimize edilmesi üzerine geliştirmeler yaparak rekabette öne geçebilirsiniz.

Üstelik bu bahsettiklerimiz Orphex'in 20+ raporundan sadece birkaçı.

Ticimax ile Orphex birlikteliği, bir çok alanda daha başarılı bir dijital büyüme ve daha yüksek dönüşüm oranları elde etmeniz için kolektif olarak hizmet sunar.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax