Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Teknoloji

Google Bard Nedir? Nasıl Kullanılır?
Google Bard, Chat GPT ’ye rakip olarak Google tarafından 21 Mart 2023 tarihinde piyasaya sunulan bir Chatbot’tur. 200’den fazla ülkede aktif bir şekilde kullanılan Google Bard, Google’ın LamDA dil ailesini kullanmaktadır.
08 Eyl, 2023
Responsive Tasarım Nedir?
Responsive tasarım, bir internet sitesinin ya da uygulamanın farklı ekran boyutlarına sahip olan cihazlarda uyumlu ve optimize bir şekilde çalışmasını sağlayan tasarımlara verilen isimdir.
23 May, 2023
Web 3.0 Nedir? Popüler Web 3 Uygulamaları
Web 3.0 terimi, blockchain teknolojisiyle gelişen ve ilgi odağına merkeziyetsizlik ve şeffaflığı alan ve diğer internete türlerine göre daha demokratik bir alan sunan bir teknolojiyi adlandırmak için kullanılmaktadır.
12 May, 2023
Chat GPT Nedir? Chatgpt ile İlgili Bilmeniz Gerekenler
Chat GPT’nin popülerleşmesi ve kullanılmaya başlamasıyla da beraber birçok kişi bu yapay zekâ robotunun neler yapabildiğini merak etmeye başladı ve insanlar Chat GPT nedir, Chat GPT nasıl kullanılır gibi sorulara yanıt aramaya başladı. Chat GPT Nedir, Nasıl Kullanılır adlı bu yazımızda Open AI’nin geliştirdiği bir sohbet robotu olan Chat GPT hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve böylece Chat GPT hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.
23 Oca, 2023
Kart Saklama Teknolojisi Nedir? Ne İşe Yarar?
Online alışverişin artmasıyla birlikte kartlı alışverişler de artış göstermiştir. Günün her saatinde internetten kolaylıkla alışveriş yapabilen kullanıcılara e-ticaret siteleri tarafından pek çok kolaylık da sağlanmaktadır. Bunlardan biri de kart saklama özelliğidir. Kullanıcılar her alışverişinde kredi kartı bilgilerini girmek yerine bir kere girerek bilgilerin sistemde saklanmasını isteyebilir.
14 Kas, 2022
Dijital İkiz Teknolojisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Dijital ikiz, bir ürünün veya sürecin nasıl performans göstereceğini tahmin edebilen simülasyonlar oluşturmak için gerçek dünya verilerini kullanan bir bilgisayar programıdır. Bu programlar, çıktıyı geliştirmek için nesnelerin internetini (Endüstri 4.0), yapay zekayı ve yazılım analitiğini entegre eder.
25 Eki, 2022
E-ticarette Teknik Desteğin Önemi Nedir?
E-ticaret siteleri site yönetiminde alacakları teknik destek hizmetleri verdikleri hizmetleri ve başarılarını da doğrudan etkiliyor. Yazımızda e-ticarette teknik desteğin önemini açıklayan önemli başlıkları sizler için açıkladık.
03 Eki, 2022
İşinizi Kolaylaştıracak En İyi Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programları
İşinizi Kolaylaştıracak En İyi Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programları adlı bu yazımızda markanız için kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf düzenleme programları hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Siz de yazımızı inceleyerek fotoğraf düzenleyici programlar hakkında bilgi alabilir ve profesyonel görseller yaratarak karınızı artırabilirsiniz.
20 Tem, 2022
İşinizi Kolaylaştıracak Proje Yönetim Araçları
İşinizi Kolaylaştıracak Proje Yönetim Araçları adlı bu yazımızda proje yönetimi yaparken kullanabileceğiniz araçlar hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve proje yönetim araçları ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
22 Nis, 2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax