Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama

E-ticaret Nedir, Nasıl Yapılır?
E-ticaret sektörü son dönemlerin en popüler sektörlerinden birisidir. Çünkü artık bir ürün ve hizmet almak isteyen kişiler e-ticaret firmaları üzerinden aradıkları ürünlere daha kolay bir şekilde ulaşabilmekte ve satın almak istedikleri ürün ve hizmetleri indirimli bir şekilde alabilmektedir. Bu nedenle e-ticaret firmalarına olan ilgi her geçen gün artış göstermektedir. E-ticaret ile internetten ürün satmak isteyen kişiler için hazırladığımız E-ticaret Nedir, Nasıl Yapılır adlı bu yazımızda sizlere e-ticaret hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bununla beraber e-ticaret nasıl yapılır sorunuzu da yanıtlandıracağız. Sizler de bu yazımızı inceleyerek e-ticaret hakkında bilgi edinebilir ve e-ticaret süreçlerini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
27 Ağu, 2021
TikTok'un Sosyal Ticaretteki Rolü Nedir?
E-ticaret firmaları hedef kitlelerinde yer alan kişilere ulaşmak, marka bilinirliğini arttırmak ve satış yapmak için belirli pazarlama yöntemleri kullanmaktadır. Dijital pazarlama yöntemlerinin dönüşümlerinin fazla olması e-ticaret firmalarının offline pazarlamadan ziyade dijital pazarlamaya yönelmesine katkıda bulunmuştur. Tiktok kullanmak isteyen e-ticaret firmaları için kaleme aldığımız TikTok'un Sosyal Ticaretteki Rolü Nedir adlı bu yazımızda sizlere sosyal ticaret ve TikTok ilişkisi hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de bu yazımızdan bu konular hakkında bilgi edinebilir ve işletmeniz için bu platformu kullanarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.
16 Ağu, 2021
Müşterileri Satın Almaya İkna Etmenin 6 Yolu
E-ticaret ile internetten ürün satan kişi ve işletmelerin önem verdiği en büyük şey satışlarını arttırmaktır. Çünkü bir e-ticaret firması ne kadar satış yaparsa o kadar fazla gelir elde etmektedir. Satışlarını arttırmak isteyen e-ticaret firmalarının ise önem vermesi gereken birçok unsur bulunmaktadır. Müşterilerini satın almaya ikna etmek isteyen işletmeler için kaleme aldığımız Müşterileri Satın Almaya İkna Etmenin 6 Yolu adlı bu yazımızda sizlere ikna etme yöntemleri hakkında bilgiler vereceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyerek bu yöntemler ve taktikler hakkında bilgi alabilir ve müşterilerinizi alışveriş yapmaya ikna ederek satışlarınızı arttırabilirsiniz.
14 Ağu, 2021
2021 Sosyal Medya Stratejinizi Güçlendirecek 9 Tahmin
Sosyal medya kullanım istatistikleri incelendiğinde sosyal medya platformlarına olan ilginin her geçen gün artış gösterdiği görülüyor. Günümüzde birçok kişi kişisel amaçları için sosyal medya platformlarını kullanırken birçok işletme de ticari amaçları için bu platformları kullanıyor. Sosyal Medya Stratejilerini güçlendirmek isteyen kişi ve işletmeler için hazırladığımız 2021 Sosyal Medya Stratejinizi Güçlendirecek 9 Tahmin adlı bu yazımızda sizlere sosyal medya stratejinizi güçlendirecek tahminler hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyerek sosyal medya stratejilerinizi nasıl güçlendirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
13 Ağu, 2021
Etkileşiminizi Arttıracak Instagram Fotoğrafçılığı İpuçları
Instagram günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Bir gün içerisinde binlerce yeni kullanıcı bu platforma kaydolmakta ve gönderi paylaşımı yapmaktadır. Gönderi paylaşımının yanı sıra Instagram kullanıcıları yakın çevreleriyle, yeni insanlarla ve markalarla etkileşime geçmektedir. Instagram’ı hem kişisel hem de ticari amaçlarla kullanan kişi ve işletmeler için hazırladığımız Etkileşiminizi Arttıracak Instagram Fotoğrafçılığı İpuçları adlı bu yazımızda sizlere etkileşiminizi arttıracak belirli ipuçları hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyebilir ve Instagram fotoğrafçılığı hakkında bilgi edinerek etkileşimlerinizi hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.
11 Ağu, 2021
Youtube Analiz Araçları Nelerdir?
Youtube, günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları ve arama motorları arasında yer almaktadır. 2005 yılında piyasaya video barındırma sitesi olarak sunulan Youtube, 2006 yılında Google tarafından satın alınmıştır. Google tarafından satın alındıktan sonra bu platforma olan ilgi her geçen gün artış göstermiştir ve bu platform artık günümüzün en popüler uygulamaları arasında yer almıştır. Youtube kanalı olan ya da youtube kanalı açmak isteyen kişiler için hazırladığımız Youtube Analiz Araçları Nelerdir adlı bu yazımızda sizlere youtube analizi ve youtube analiz araçları hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyerek bu araçlar hakkında daha hızlı bilgi edinebilir ve youtube kanalınız için başarılı analizler yapabilirsiniz.
10 Ağu, 2021
Instagram Hikayeleri ile Nasıl Daha Fazla Trafik Kazanılır?
Kişiler günlük paylaşımlarını Instagram Hikayeleri ile yaparken markalar da pazarlama ve tanıtım çalışmalarını bu özellik ile yapmaya başlamıştır. Özellikle İşletmelerin Instagram Hikayelerini en çok internet sitelerine trafik çekmek için kullandığı bilinmektedir. Instagram Hikayeleri ile Nasıl Daha Fazla Trafik Kazanılır adlı bu yazımızda sizlerle Instagram Story özelliğini kullanarak nasıl internet ve e-ticaret sitenize trafik çekebileceğinizden bahsedeceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyerek Instagram Hikayeleri ile internet sitenize nasıl trafik çekebileceğinizi öğrenebilir ve böylece hem marka bilinirliğinizi hem de satışlarınızı arttırabilirsiniz.
06 Ağu, 2021
En Popüler Instagram Gönderi Planlama Programları
Instagram, dünyanın en popüler sosyal medya platformları arasında yer almaktadır. Her geçen gün geliştirilmeye devam edilen bu platform hem kişisel hem de ticari amaçlarla kullanılmaktadır. Kişisel kullanımlarda genellikle Instagram kullanıcıları paylaşım yapmanın yanı sıra tanıdıkları kişiler ve markalar ile de etkileşime geçmektedir. En Popüler Instagram Gönderi Planlama Programları adlı bu yazımızda sizlere Instagram’da Gönderi Planlaması yaparken kullanabileceğiniz araçlar hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de Instagram gönderileriniz için bu araçları kullanabilir ve dilediğiniz tarihte ve zamanda gönderilerinizin paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.
05 Ağu, 2021
Facebook ile E-ticaret Satışlarını Artırma İpuçları
Günümüzün en popüler ve en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Facebook gerek içerisinde bulunan özellikler gerekse her geçen gün biraz geliştirilmesinden kaynaklı olarak e-ticaret ile internetten ürün ve hizmet satan firmaların en çok tercih ettiği sosyal medya platformlarından birisi haline gelmiştir. Birçok e-ticaret firması bu platform üzerinden iletişim yürütmekte ve satışlarını arttırmaya çalışmaktadır. Facebook ile E-ticaret Satışlarını Artırma İpuçları adlı bu yazımızda sizlere Facebook ile nasıl satış arttırabileceğiniz hakkında bilgiler ve tüyolar vereceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyerek bu konu hakkında bilgi edinebilir ve satışlarınızı arttırmak için Facebook’u kullanabilirsiniz.
30 Tem, 2021
Instagram için En Popüler Post Tasarlama Araçları
Instagram kullanımı dünya genelinde her geçen gün artış gösteriyor. Özellikle sosyal medya kullanım verileri göz önünde bulundurulduğunda Instagram’ın birçok eski sosyal medya platformunu geride bırakarak en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer aldığı görülüyor. Instagram’da post tasarımı yapmak isteyen kişiler için kaleme aldığımız Instagram için En Popüler Post Tasarlama Araçları adlı bu yazımızda sizlere Instagram’da post tasarımı yaparken kullanabileceğiniz araçlar hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyerek post tasarlama araçları hakkında bilgi alabilir ve profesyonel bir Instagram hesabı yaratabilirsiniz.
27 Tem, 2021
Youtube Etkileşiminizi Arttıracak SEO Teknikleri
Youtube SEO, bir youtube kanalı olan kişilerin Youtube vidolarının Google arama motoru sonuçlarında, Youtube aramalarında ve diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan SEO optimizasyonuna verilen isimdir. Youtube Seo çalışmalarının kişilere ve işletmelere sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Sizler de bu tür avantajlardan yararlanmak istiyorsanız yazımızın devamında sizlerle paylaşacağımız Youtube SEO tekniklerini inceleyebilir ve bu seo tekniklerini Youtube videolarınız için kullanarak hem etkileşiminizi hem abone sayınızı hem de videolarınızın izlenme süresini hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.
24 Tem, 2021
Instagram'da Nasıl Para Kazanılır?
Son dönemlerin en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Bazı kişiler bu platformu kişisel amaçları için kullanırken bazı kişiler ise ticari amaçları için kullanıyor. Instagram’ı ticari amaçlı kullanan kişi ve işletmelerin bir bölümü işletmeleri için ürün, hizmet ve kampanya tanıtımı yaparak para kazanmayı hedeflerken kişisel olarak kullanan kişiler ise markalar ile iş birliği yaparak gelir elde ediyor. Instagram’da para kazanmak isteyenler için kaleme aldığımız bu yazımızda sizlerin Instagram'da Nasıl Para Kazanılır sorusuna yanıt vereceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyerek hem markanızı İnstagram’da geliştirerek para kazanmayı hem de kişisel hesabınız üzerinden iş birlikleri yaparak Instagram’dan para kazanmayı öğrenebilirsiniz.
23 Tem, 2021
Küçük İşletmeler İçin 5 Mükemmel Instagram Özelliği
Sosyal medya kullanımı günümüzde her gün biraz daha artış gösteriyor. Bazı kişiler sosyal medyayı kişisel olarak kullanırken bazı kişiler ise ticari amaçlar ile sosyal medya platformlarını kullanıyor. Özellikle son dönemlerde sosyal medya kullanımının artmasıyla birçok büyük işletme ve küçük işletmenin de sosyal medya platformlarında yer almaya başladığı biliniyor ve genellikle işletmeler Instagram gibi kullanım oranı çok olan platformlara yöneliyor. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin Instagram’a yönelmesinin ardında kullanım oranın yanı sıra Instagram’ın özellikleri ve işlevselliği de yer alıyor. Özellikle küçük işletmeler instagram özelliklerini kullanarak hedef kitlesinde yer alan kişilere daha kolay ulaşıyorlar ve marka bilinirliklerini daha hızlı bir şekilde arttırabiliyorlar. Bu da işletmelerin satışlarının artmasını sağlıyor.
21 Tem, 2021
En Popüler Sosyal Medya Platformları (Güncel 2021)
Sosyal medya kullanımı özellikle pandeminin etkisiyle tüm dünya genelinde hızlı bir şekilde artmaya başladı. Boş zamanlarını değerlendirmek, arkadaşları ile iletişime geçmek, paylaşım yapmak ve hatta alışveriş yapmak amacıyla sosyal medya kullanan milyonlarca insan olduğunu söylemek mümkün. Özellikle uzmanlar önümüzdeki dönemlerde sosyal medya platformlarının hayatımızda daha fazla bir alan kaplayacağını ve işletmelerin de artık bu platformlarda daha aktif olması gerektiğini söylüyor. Ticari faaliyet gösteren işletmeler sosyal medya platformlarında yer aldıkları takdirde birçok avantajlı durumdan faydalanabiliyor. Fakat herkes sosyal medyada hesap açmadan önce hedef kitlelerinde bulunan daha fazla kişiye ulaşmak ve marka bilinirliğini arttırmak için en popüler sosyal medya platformları hakkında bilgi edinmek istiyor. En Popüler Sosyal Medya Platformları adlı bu yazımızda günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformları hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Sizler de hem kişisel olarak hem de işletme olarak bu sosyal medya platformlarında hesap açabilir ve daha fazla kişiye ulaşarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.
16 Tem, 2021
Youtube'da Para Kazanma Şartları 2021
Çok kısa bir süre öncesine kadar, YouTube üzerinden yalnızca AdSense'ten para kazanılabilmekteydi ve kuruluş bağlantıları, marka anlaşmaları ve mağazacılık, platform dışı gibi diğer gelirleri elde edebilmeniz için biraz uzun bir zaman ihtiyacınız vardı. Ancak YouTube, son birkaç yılda çok daha karmaşık hale geldi ve şimdi size bunlar aracılığıyla resmi olarak para kazanmanız için çeşitli seçenekler sunmaya başlamıştır. Bunun da ötesinde, YouTube kısa süre önce bazı yükseltmelerin yanı sıra YouTube'da nasıl para kazanabileceğinizle ilgili bazı gerçekleri ve rakamları duyurmuş oldu. Bütün bu gelişmeler ışığında Youtube'da Para Kazanma Şartları 2021 konulu içeriğimizi hazırladık. Dilerseniz, hepimizin merak ettiği youtube para kazanma sistemi üzerinde biraz duralım ve youtube para kazanma yolları nedir gibi sorulara yanıt arayalım.
06 Tem, 2021
Google Benim İşletmem Kullanım Rehberi
Google My Business ülkemizde bilinen adı ile Google Benim İşletmem, ticari faaliyet gösteren işletmelerin profillerini ve internet sitelerini Google Arama Motoruna ve Google Maps ( Google Haritalar) servisine kaydettirilmesini sağlayan ücretsiz bir Google servisidir. Günümüzde işletmeler, marka bilinirliklerini arttırmak, müşterileri tarafından daha kolay bulunabilir olmak ve satışlarını arttırmak gibi amaçlar ile farklı uygulamalar ve teknolojilerden yararlanmaktadır. Ticari faaliyet gösteren işletmeler tarafından en çok kullanılan araçlardan birisi Google Benim İşletmemdir. Google Benim İşletmem hesabı açan firmalar işletmelerinin görünürlüğünü arttırarak daha kolay bir şekilde müşteri kazanabilmektedir.  
17 Haz, 2021
E-İhracat Yapılan Ülkenin Kültürüne Göre İçerik Pazarlaması
E-ihracat ile yurtdışına satış yapan işletmeler hedef kitlelerine ulaşmak, bulundukları Pazar payını arttırmak ve ürün satışı gerçekleştirmek için birçok çalışma yapmaktadır. Firmaların ürün satışlarını ve marka bilinirliğini arttırmak için yaptıkları çalışmalardan biri de içerik pazarlamasıdır. İçerik pazarlaması sayesinde e-ihracat firmaları hedef kitlelerinde yer alan ve belirli konularda bilgi edinmek isteyen kişilere daha hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Bu da firmaların her alanda kendilerini geliştirmelerini sağlamaktadır. E-İhracat Yapılan Ülkenin Kültürüne Göre İçerik Pazarlaması adlı bu yazımızda sizlere e-ihracatın önemli bir unsuru olan içerik pazarlaması hakkında bilgiler vereceğiz. Bununla beraber satış yaptığınız ülkeler ve ülkelerin kültürlerine göre içerik pazarlaması yaparken neleri göz önünde bulundurmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.  
15 Haz, 2021
Snapchat Kullanım Rehberi
Snapchat, günümüzde birçok kişi tarafından kullanılan ve oldukça popüler olan bir sosyal medya platformudur. Snapchat kullanan kişiler hikâye paylaşımları sayesinde yakın çevreleriyle ve tanımadığı kişiler ile etkileşim kurabilmektedir. Genellikle genç nesil tarafından daha çok kullanılan snapchat e-ticaret firmaları için de oldukça önemli bir sosyal medya platformudur. Snapchat oldukça popüler olan bir sosyal medya platformu olsa da hala Snapchat kullanımına dair bilinmeyen birçok önemli konu bulunmaktadır.
02 Haz, 2021
Pazarlama İletişimi ve Önemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Pazarlama iletişimi, ürün ya da markanın bilinirliğini arttırmak amacıyla yapılan ve e-ticaret dünyasında sıklıkla başvurulan bir iletişim biçimidir. Pazarlama faaliyetlerini tek bir alanda toplayarak, tüm çalışmaları bu alana göre düzenlemek pazarlama iletişiminin önemli adımlarından biridir. Faaliyet gösterilen sektörlerde, ürün ya da hizmet talebini arttırmak için yapılan ve farklı kanallardan yürütülen iletişim biçiminin genel adına pazarlama iletişimi denir. Hedef kitle belirlenmesinden satış stratejisine, ürün ambalajından reklam diline uzanan geniş bir yelpazeyi tanımlamak için kullanılan pazarlama iletişimi, hangi mesajın nasıl verileceğini ve yaratıcı kampanyaları da kapsamaktadır. Pazarlama iletişimi stratejik bir plan dahilinde yapılır.
01 Haz, 2021
Instagram TV ( IGTV) Kullanım Rehberi
Yakın geçmişte instagrama eklenen özelliklerden birisi de Instagram TV kısacası IGTV. Instagram TV ilk hayata geçirildiği dönemden itibaren hem Instagram kullanıcıları hem içerik üreticiler hem de markalar tarafından oldukça fazla kullanılan bir özellik geldi. Günümüzde IGTV’yi etkili bir şekilde kullanan milyonlarca kişi ve marka varken hala bu özelliği aktif olarak kullanmayanların da olduğunu söylemek mümkün.
31 May, 2021
Instagram Hikaye (Story) Paylaşma Rehberi
Hepimizin hayatında önemli bir yer eden Instagram’da kendini sürekli geliştirmeye devam eden bir sosyal medya platformudur. Instagram bünyesine eklenen her özellik herkes tarafından sevilmekte ve kullanılmaktadır. Instagram’ın snapchatten esinlenerek hayata geçirdiği story yani hikâye özelliği de bunlardan biridir. Instagram Hikâye Paylaşımı Rehberi adlı bu yazımızda sizlere Instagram Hikayeleri hakkında önemli bilgiler vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyerek Instagram Hikâye Özellikleri hakkında bilgi edinebilir ve Instagram Story’i daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.
29 May, 2021
Sosyal Medya Takvimi Nasıl Hazırlanır?
İşletmeler sosyal medya platformlarında yer alırken belirli türlerde içerikler üretiyor ve bunları paylaşıyor. Bazı dönemlerde ise firmalar ürettikleri içerikler için reklam vererek hedef kitlelerinde yer alan kişilere ulaşmayı amaçlıyor. Firmalar, sosyal medya platformlarında yer alırken belirli unsurları göz önünde bulundurmalıdır. Sosyal Medya Takviminin de aralarında bulunduğu bur unsurlar müşteri sadakatini arttırmak ve marka güvenilirliğini sağlamak için önemli rol oynuyor.
28 May, 2021
Twitter’da Beğeni ve Takipçi Arttırmak İçin 6 İpucu
Twitter kullanan insan sayısının her geçen gün artması e-ticaret sektöründe ve diğer sektörlerde faaliyet gösteren firmaların bu platforma verdiği önemi de olumlu bir şekilde etkilemiştir. Günümüzde birçok firma hedef kitlesinde yer alan kişilere ulaşmak, ürün ve kampanya tanıtımı yapmak için Twitter’da iletişim yürütmektedir. Twitter ile satışlarını arttırmak isteyen e-ticaret firmalarının önem verdiği konulardan biri de Twitter’da beğeni ve takipçi arttırmaktır. Çünkü bir e-ticaret firmasının sosyal medya platformlarında bulunan takipçi sayısı her ne kadar fazla olursa firmaların müşterilerine güven verme oranı o kadar atmaktadır.
23 May, 2021
Instagram Reklamlarında Hedef Kitle Oluşturmak
Instagram reklamlarında hedef kitle oluşturmak, reklam veren kişi ve firmaların reklamlarının daha fazla kişiye ulaşmasını sağlar. Reklam performansınızı ve verdiğiniz reklamlarla satışlarınızı arttırmak için hedef kitle oluşturma süreçlerinde doğru adımlar atmanız oldukça önemlidir. Genellikle hedef kitle belirleme süreci sektörlere ve firmalara göre farklılık göstermektedir çünkü her sektör ve firmanın farklı bir müşteri portföyü bulunmaktadır. Firmaların müşteri portföyü birbirinden farklılaştığı için her firmanın kendi özelinde bir hedef kitle ayarı yapması gerekir
23 May, 2021
Etkileyici Instagram Profili Oluşturmak için Bilmeniz Gerekenler
Instagram gibi kullanımı fazla olan sosyal medya platformlarında aktif bir şekilde iletişim yürüten e-ticaret firmaları ve kurumsal hesaplar için profil oluşturmak oldukça önemli bir unsur haline geldi. Instagram profilinin önemli olmasında ise en etkili unsur Instagram kullanımının artış göstermesi. Günümüzde birçok marka Instagram hesaplarını oluştururken etkileyici olmaya ve takipçilerinde güven uyandırmaya önem veriyor. Birçok marka bunu paylaşımları ile yaparken birçok marka da Etkileyici instagram profili oluşturmak için birçok dinamiği bir arada kullanıyor.
18 May, 2021
Omnichannel Pazarlama Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gerekenler
İletişim dünyasının sınırları genişledikçe, pazarlama alanında da yeni yönelimler ve ve müşteri etkileşimleri giderek artmaktadır. Hemen her sektörün doyuma ulaşacak kadar çok aktöre sahip olması, markalar arası rekabeti arttırırken, ön plana çıkmak, farklılaşmak ve sektörde kalıcı olmak gittikçe zorlaşmaktadır. Marka ve müşterinin birlikte düşünüldüğü bu yeni tüketim anlayışında pazarlama biçimleri ve yöntemleri de değişmiştir. Yeni nesil pazarlama stratejilerinden biri olan omnichannel konusunu ele alacağımız Omnichannel Pazarlama Hakkında Mutlaka Bilmeniz Gerekenler başlıklı içeriğimizde omnichannel pazarlama nedir sorusunu cevaplayacak ve bir diğer pazarlama stratejisi olan multichannel ve omnichannel karşılaştırması yapacağız
17 May, 2021
Instagram Anket Özelliğini Kullanmanız İçin 3 Neden
Kişi ve firmaların Instagram’ı daha etkin bir şekilde kullanabilmesi için Instagram, her zaman farklı özellikler çıkarıyor ve bu özellikler zamanla hayatımızın bir parçası haline geliyor. Instagram’ın uzun süre önce piyasaya sürdüğü özelliklerinden biri ise Instagram Anket özelliği. Bu özellik kişi ve işletmeler için oldukça önemli bir özellik olarak biliniyor. Kişiler yakın çevreleri ve takipçilerinden belirli konular hakkında fikir alabilirken işletmeler ise hedef kitlesini daha kolay ölçümleyebiliyor. Bunun yanı sıra Instagram anket özelliğinin sağladığı birçok farklı fayda da bulunuyor.
17 May, 2021
2021 Yılı Sosyal Medya Trendleri
Sosyal Medya kullanımı her geçen gün artış gösteriyor. Yapılan çalışmalar bir saniye içerisinde yaklaşık 15 kişinin farklı sosyal medya platformlarına kaydolduğunu ve bu platformlar üzerinden farklı kişiler ile etkileşime geçtiğini gösteriyor. Sosyal medya kullanımın artış göstermesi herhangi bir sektörde faaliyet gösteren firmaların da bu platformlarda var olma zorunluluğunu beraberinde getiriyor. Günümüzde birçok firma ürün ve hizmetlerini, kampanyalarını ve markaları içerisinde yaşanan gelişmeleri duyurmak için sosyal medya platformlarından yararlanıyor. Her sosyal medya platformunun farklı bir dinamiği olduğu için sosyal medya kullanıcıları bu dinamikleri ve trendleri takip etmekte güçlük çekebiliyor.
12 May, 2021
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Sonraki | Son

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret