Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal Medya Ajansı Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Nokta
Sosyal Medya Ajansı Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Nokta adlı bu yazımızda sosyal medya ajansı seçecek olan işletmeler için bilgiler paylaşacağız. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve sosyal medya ajansı seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.
06 Oca, 2022
Geleneksel Medya Nedir? Geleneksel Medya Hakkında Her Şey
Geleneksel Medya Nedir, Geleneksel Medya Hakkında Her Şey adlı bu yazımızda sizleri en çok kullanılan medya türleri arasında yer alan Geleneksel Medya hakkında bilgilendireceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve Geleneksel Medya hakkında bilgi edinebilirsiniz.
04 Oca, 2022
Geleneksek Medya ile Yeni Medya Nedir, Arasındaki Farklar Nelerdir?
Geleneksek Medya ile Yeni Medya Nedir, Arasındaki Farklar Nelerdir adlı bu yazımızda sizlere geleneksel medya ve yeni medya hakkında bilgiler vereceğiz. Bununla beraber Geleneksek Medya ile Yeni Medya Arasındaki Farklar Nelerdir sorusunu da yanıtlandıracağız. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve bu kavramlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.
03 Oca, 2022
Youtube Tanıtım Videosu Nasıl Olmalı?
Youtube tanıtım videosu çekmek isteyen kişiler için hazırladığımız Youtube Tanıtım Videosu Nasıl Olmalı adlı bu yazımızda sizlere birçok öneri ve taktikten bahsedeceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve youtube için profesyonel tanıtım videoları çekebilirsiniz.
28 Ara, 2021
Ücretsiz 5 Instagram Hikaye Tasarım Aracı
Instagram’da hikâye paylaşmak isteyen kişiler için hazırladığımız Ücretsiz 5 Instagram Hikâye Tasarım Aracı adlı bu yazımızda sizlere hikâye tasarımı yapabileceğiniz araçlar hakkında bilgi vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve profesyonel hikayeler tasarlayabilirsiniz.
27 Ara, 2021
Youtube Reklamcılığı Nedir? Nasıl Yapılır?
Youtube Reklamcılığı nedir ve nasıl yapılır adlı bu yazımızda sizlere youtube reklamları hakkında bilgilendirme yapacağız. Bununla beraber reklamlarınızı planlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden de sizlere bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve Youtube Reklamcılığı hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.
27 Ara, 2021
Kapsamlı Instagram Reels Rehberi
Instagram Reels özelliği hakkında bilgi almak isteyen kişiler için hazırladığımız Kapsamlı Instagram Reels Rehberi adlı bu yazımızda Instagram’ın Reels özelliği hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve bu özellik hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
24 Ara, 2021
Göz Alıcı Instagram Hikayeleri Nasıl Oluşturulur?
Göz Alıcı Instagram Hikayeleri Nasıl Oluşturulur adlı bu yazımızda sizlere Instagram Hikâye Tasarımı hakkında bilgiler vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve hikâye tasarımı yaparken nasıl hareket etmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.
23 Ara, 2021
Instagram'da Link Paylaşma Yöntemleri
Instagram’da bağlantı paylaşmak isteyen kişiler için hazırladığımız Instagram'da Link Paylaşma Yöntemleri adlı bu yazımızda sizlere link paylaşabileceğiniz yöntemlerden bahsedeceğiz. Bununla beraber link paylaşımı yaparken neleri göz önünde bulundurmanız gerektiği hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve bağlantı paylaşma yöntemleri hakkında bilgi edinerek hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.
23 Ara, 2021
Youtube’da En Çok İzlenen Video Türleri
Youtube kanalı açmayı düşünen ya da Youtube’da Kanalı bulunan kişi ve işletmeler için hazırladığımız Youtube’da En Çok İzlenen Video Türleri adlı bu yazımızda sizlerin Youtube’da en çok hangi videolar izleniyor sorusuna yanıt vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve kanalınız için çekmeniz gereken video türüne daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.
20 Ara, 2021
Organik Olarak Instagram Sayfanızı Nasıl Büyütebilirsiniz?
Instagram hesabı geliştirmek isteyen kişi ve işletmeler için hazırladığımız Organik Olarak Instagram Sayfanızı Nasıl Büyütebilirsiniz adlı bu yazımızda sizlere sayfanızı geliştirirken kullanabileceğiniz belirli taktiklerden bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve Instagram hesabınızı organik olarak nasıl geliştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
07 Ara, 2021
Instagram'da Gerçek Takipçi Nasıl Kazanılır?
Instagram’da organik takipçi kazanmak isteyenler genellikle belirli taktik ve stratejiler sayesinde takipçilerini organik bir şekilde arttırabilmektedir. Instagram'da Gerçek Takipçi Nasıl Kazanılır adlı bu yazımızda size Instagram sayfanızı organik bir şekilde büyütebileceğiniz stratejilerden bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve Instagram’da gerçek takipçi kazanabilirsiniz.
06 Ara, 2021
Facebook Dönüşümler API'si (Facebook API) Hakkında Merak Edilenler
Facebook Dönüşümler API'si (Facebook API) Hakkında Merak Edilenler adlı bu yazımızda sizlere Facebook API hakkında önemli bilgilerden bahsedeceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve Facebook’un bu özelliği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece dijital pazarlama maliyetlerinizi düşürebilir ve reklamlarınızdan daha fazla verim alabilirsiniz.
02 Ara, 2021
Kaçınılması Gereken Kritik Linkedin Hataları
Sosyal medya günümüzde hem sosyal hayat hem de iş hayatının önemli bir parçası haline gelmiştir. İş yaşamında önemli bir belirleyici olan Linkedin profili oluşturmak diğer sosyal medya mecralarına göre daha dikkat edilmesi gereken bir alandır. Linkedin profili ile pek çok şirket ya da kişiye kendiniz ya da şirketiniz hakkında bilgi verdiğinizi unutmamanız gerekir. Yazımızda kaçınılması gereken kritik Linkedin hataları konusunda bilgi edinebilirsiniz.
30 Kas, 2021
En İyi 10 Instagram Analiz Aracı
Markaların kullandığı Instagram analiz araçları sundukları hizmetlere göre farklılık göstermektedir. En İyi 10 Instagram Analiz Aracı adlı bu yazımızda sizler için Instagram analizi yapabileceğiniz programları bir araya topladık. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve bu araçlar hakkında bilgi alarak Instagram stratejinizi güçlendirebilirsiniz.
11 Kas, 2021
Youtube SEO'nuzu Güçlendirecek SEO Programları
Youtube SEO’da kanal sahipleri seo stratejilerini güçlendirmek için belirli programlar kullanıyor. Youtube’da seo çalışmaları yapmak isteyen kişiler için hazırladığımız Youtube SEO'nuzu Güçlendirecek SEO Programları adlı bu yazımızda sizlere seo stratejisi yürütürken kullanabileceğiniz programlar hakkında bilgi vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve kullanabileceğiniz seo programlarını öğrenebilirsiniz.
27 Eki, 2021
Youtube SEO Rehberi; Youtube Kanalınızı Nasıl Optimize Etmelisiniz?
Youtube’da seo çalışmaları yapan kişiler videolarını daha kolay bir şekilde ön plana çıkarabilmekte böylece youtube izlenme sayılarını arttırabilmektedir. Youtube’da video paylaşımı yapan ya da yapmak isteyen kişiler için hazırladığımız Youtube SEO Rehberi; Youtube Kanalınızı Nasıl Optimize Etmelisiniz adlı bu yazımızda sizlere Youtube seo çalışmaları hakkında bilgi vereceğiz.
26 Eki, 2021
Instagram Etkileşiminizi Arttırmaya Yönelik İpuçları
Instagram etkileşimlerini arttırmak isteyen kişiler için hazırladığımız Instagram Etkileşiminizi Arttırmaya Yönelik İpuçları adlı bu yazımızda sizlere önemli yöntemlerden bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve Instagram etkileşimlerinizi nasıl arttıracağınızı öğrenebilirsiniz.
24 Eki, 2021
"Nasıl Yapılır?" İçerikleri ile Yeni Müşteriler Kazanmanın İpuçları
Yaratıcı içerik pazarlaması yapmak isteyen işletmeler için hazırladığımız "Nasıl Yapılır?" İçerikleri ile Yeni Müşteriler Kazanmanın İpuçları adlı bu yazımızda sizlere e-ticaret sitenizin blog bölümünde ve sosyal medya hesaplarında paylaşabileceğiniz kullanıcılara yardımcı olan içerik türlerinden birisi olan nasıl yapılır içerikleri hakkında bilgi vereceğiz. Bununla beraber bu içerikler ile nasıl müşteri çekebileceğinizden bahsedeceğiz.
17 Eki, 2021
Instagram Reels ile E-ticarette Fark Yaratmanın 5 Yolu
Sosyal medya dijital pazarlamanın en önemli halkalarından biridir. E-ticaret işletmeleri için de kilit görevi gören sosyal medyanın en çok kullanılan platformu olan Instagram e-ticarette pazarlamada işletmelere önemli geri dönüşler sağlamaktadır. Instagram’ın son zamanlarda yaptığı yenilikler pazarlama faaliyetlerinin artarak devam etmesini sağlamaktadır. Yazımızda Instagram’ın yaptığı dikkat çekici yeniliklerden biri olan instagram reels hakkında çeşitli bilgiler vereceğiz.
13 Eki, 2021
Facebook Sayfa Analizi Nasıl Yapılır?
Facebook sayfalarını geliştirmek isteyen kişiler için hazırladığımız Facebook Sayfa analizi nasıl yapılır adlı bu yazımızda sizlere Facebook analizi hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de yazımızı inceleyebilir ve Facebook sayfa performansı ölçümü hakkında bilgi alarak sayfanızı analiz edebilirsiniz.
11 Eki, 2021
2022 Sosyal Medya Trendleri
Sosyal medya, son dönemlerin en popüler pazarlama yöntemlerinden birisi. Sosyal medya kullanıcı sayısı, sosyal medya kullanım süreleri ve video izlenme sürelerindeki artışlar sosyal medya kullanımının her geçen gün arttığını gösteriyor. Özellikle sosyal medya kullanımının artmasından yararlanmak isteyen birçok işletme dijital pazarlama çalışmalarında Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube gibi sosyal medya platformlarını kullanıyor ve bu platformları kullanan işletmeler belirli amaçlar güdüyor.
04 Eki, 2021
Aylık Sosyal Medya Takvimi Nasıl Hazırlanır?
Sosyal medya platformlarında düzenli paylaşımlar yapmak isteyen işletmeler genellikle aylık sosyal medya takvimi hazırlayarak bir ay içerisinde ne tür içerikler paylaşacaklarına karar veriyor. Sosyal medya planı hazırlamak kısacası işletmelerin iş yükünü hafifletiyor. Aylık sosyal medya takvimi nasıl hazırlanır sorusuna yanıt arayan kişi ve işletmeler için hazırladığımız bu yazımızda sizlere sosyal medya planı hazırlamak hakkında bilgiler vereceğiz. Bununla beraber sosyal medya planı hazırlarken kullanabileceğiniz araçlardan da bahsedeceğiz.
01 Eki, 2021
Pazarlamanın Uzmanlarından Sosyal Medya Pazarlamasına Yönelik İpuçları
Sosyal Medya Pazarlaması yapmak isteyen işletmeler için hazırladığımız Pazarlamanın Uzmanlarından Sosyal Medya Pazarlamasına Yönelik İpuçları adlı bu yazımızda sizlerle belirli sosyal medya pazarlama stratejilerini paylaşacağız bununla beraber sosyal medyada parkanızı nasıl temsil etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve sosyal medya pazarlamasına yönelik birçok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
24 Eyl, 2021
Instagram Post Hazırlama Rehberi, Fikirler ve Faydalı Araçlar
Instagram Post Hazırlama Rehberi, Fikirler ve Faydalı Araçlar adlı bu yazımızda Instagram’da post hazırlamak isteyen kişiler için birçok konu hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyerek Instagram hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve profesyonel post tasarımı yaparak hesabınızın kalitesini arttırabilirsiniz.
16 Eyl, 2021
5 Adımda Dijital Ortamda İçerik Üretimi
Blog ve sosyal medya içerikleri hazırlamak isteyen kişiler için kaleme aldığımız 5 Adımda Dijital Ortamda İçerik Üretimi adlı bu yazımızda sizlere içerik pazarlaması ve içerik üretim süreçleri hakkında bilgi vereceğiz. Bununla beraber içerik üretimi yaparken nelere önem vermeniz gerektiğini sizlerle paylaşacağız. Siz de bu yazımızı inceleyerek içerik pazarlaması ve içerik üretim süreçleri hakkında bilgi edinebilir ve markanız için profesyonel içerikler üreterek hedef kitlenizi etkileyebilirsiniz.
16 Eyl, 2021
KOBİ'ler İçin Sosyal Medya Yönetimi İpuçları
Kurumsal sosyal medya yönetimi yapmak isteyen küçük ölçekli işletmelere bilgi vermek için hazırladığımız KOBİ'ler İçin Sosyal Medya Yönetimi İpuçları adlı bu yazımızda sizlere önemli birçok unsurdan bahsedeceğiz ve belirli ipuçlarını sizlerle paylaşacağız. Siz de bu yazımızı inceleyerek küçük ve orta ölçekli işletmeniz için nasıl bir sosyal medya yönetimi yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
10 Eyl, 2021
Sosyal Medya Kampanyalarınız için 7 İpucu
Sosyal medya kampanyası nasıl yapılır sorusuna yanıt arayan kişiler için hazırladığımız Sosyal Medya Kampanyalarınız için 7 İpucu adlı bu yazımızda sizlere başarılı sosyal medya kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. Sosyal medya kampanyalarınız için önemli olan ipuçlarını sizlerle paylaşarak sizlerin de başarılı sosyal medya kampanyaları düzenlemesini sağlayacağız. Siz de bu yazımızı inceleyerek başarılı sosyal medya kampanyaları hakkında bilgi alabilir ve kendi kampanyalarınızı düzenleyebilirsiniz.
09 Eyl, 2021
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Sonraki | Son

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret