Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama

İçerik Pazarlama Stratejisi Oluştururken Dikkat Etmeniz Gerekenler
İçerik pazarlama stratejisi geliştirmek isteyen kişi ve işletmeler için hazırladığımız İçerik Pazarlama Stratejisi Oluştururken Dikkat Etmeniz Gerekenler adlı bu yazımızda. Sizlere içerik pazarlaması ile ilgili bilgiler vereceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve içerik pazarlaması yaparken nelere önem vermeniz gerektiği hakkında bilgi edinebilirsiniz.
29 Haz, 2022
Facebook Canlı Yayın Yapma Rehberi
Birçok markanın son dönemlerde de en popüler Facebook özellikleri arasında yer alan Facebook canlı yayınlarını sık bir şekilde kullandığı bilinmektedir. Facebook Canlı Yayın Yapma Rehberi adlı bu yazımızda sizlere Facebook canlı yayınları ile ilgili bilgiler vereceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve bu konu hakkında kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz.
27 Haz, 2022
Canlı Yayın Nasıl Yapılır? Canlı Yayın Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey
Canlı Yayın Nasıl Yapılır? Canlı Yayın Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey adlı bu yazımızda sizlere farklı platformlar üzerinden canlı yayın nasıl yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve canlı yayınlar ile ilgili en çok merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz.
24 Haz, 2022
Dijital İçerik Üreticisi Nedir? Dijital İçerik Nasıl Üretilir?
Dijital içerik üretimi markaların genellikle içerik pazarlaması, seo ve sosyal medya pazarlaması alanında çalışan kişiler tarafından üretilmektedir ve bu içerikleri üreten kişilere dijital içerik üreticisi denmektedir. Dijital İçerik Üreticisi Nedir, Dijital İçerik Nasıl Üretilir adlı bu yazımızda sizlere dijital içerik üreticileri ve dijital içerik üretme süreçleri hakkında bilgi vereceğiz. Gelin şimdi hep beraber bunlara detaylı bir şekilde göz atalım.
23 Haz, 2022
Youtube Anahtar Kelimeleri İle Video Görüntülemelerinizi Nasıl Artırabilirsiniz?
Youtube Anahtar Kelimeleri ile Video Görüntülemelerinizi Nasıl Artırabilirsiniz adlı bu yazımızda sizlere Youtube anahtar kelime seçimi, kanal anahtar kelimeleri gibi birçok konu hakkında bilgiler vereceğiz. Sizler de yazımızı inceleyebilir ve Youtube Anahtar Kelimelerini ve Kanal Anahtar Kelimelerini kullanarak kanalınızı nasıl büyüteceğinizi öğrenebilirsiniz.
14 Haz, 2022
Clickbait Nedir? Nasıl Yapılır?
Clickbait, kişileri; bir haber, resim veya video bağlantısını tıklamaya teşvik eden dikkat çekici başlık ve resim eşliğinde yapılan bir tık tuzağıdır. Tıklama tuzağı başlıkları, nesnel gerçekleri sunmak yerine, genellikle duygularınıza ve merakınıza hitap eder. Clickbait’te başlık ve görselle tıklama sonrasındaki içeriğin bir ilgisi yoktur. Yazımızda tık tuzağı nedir konusuna daha ayrıntılı şekilde yer verdik.
14 Haz, 2022
Brand Lift ile Video Reklamlarınızın Başarını Nasıl Ölçebilirsiniz?
Reklamlar tüketicinin algısını yönlendiren, alışveriş alışkanlıklarına etki eden geçmişten günümüze süre gelmiş pazarlama aracıdır. Brand lif reklamların tüketicilerin algılarını ve davranışlarını nasıl değiştirip şekillendirdiğini ölçümlemenin bir yoludur. Yazımızda brand lif nasıl yapılır dediğimizde yazımızda sizler için derledik.
18 Nis, 2022
Youtube Vergilendirmesi Hakkında Merak Edilenler
Sosyal medya mecraları içinde Youtube içerik üreticileri belirli kazançlar elde etmekte ve bu sayede hayatlarını idame ettirmektedir. Elbette bu kazanç devlet tarafından takip edilmekte ve Youtube vergi düzenlemesi kapsamında bazı istisna ve zorunlulukları kapsamaktadır. Yazımızda Youtube vergi düzenlemesi hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
14 Nis, 2022
Pinterest Reklamcılığı Hakkında 5 İpucu
Pinterest Reklamcılığı Hakkında 5 İpucu adlı bu yazımızda yoğun bir alışveriş platformu haline gelen Pinterest hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Yazımızda Pinterest reklam türleri ile beraber Pinterest reklamcılık ipuçları da paylaşacağız. Sizler de yazımızı inceleyebilir ve doğru pazarlama stratejisi geliştirerek satışlarınızı arttırabilirsiniz.
13 Nis, 2022
Instagram Profil Analizi ile Etkileşim Oranınızı Nasıl Artırabilirsiniz?
Kısacası Instagram profil analizi kişilerin etkileşimlerini arttırmasında rol oynuyor. Peki Instagram profil analizi nasıl yapılıyor, bu yazımızı okuyarak Instagram profil analizi ve etkileşimler hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve yapacağınız optimizasyon çalışmaları ile Instagram etkileşimlerinizi artırabilirsiniz.
31 Mar, 2022
Google Resimli Reklam Verme Nasıl Yapılır?
Google resimli reklamlar, görselleri içeren Google Reklamları aracılığıyla yayınlayabileceğiniz reklamlardır. Google Ads ağında, Arama Ağı'nda ve Görüntülü Reklam Ağı'nda görünebilirler çeşitli şekillerde olabilirler. Yazımızda resimli reklam örnekleri ve google display network konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
07 Mar, 2022
Takip Etmeniz Gereken Twitter Metrikleri
Gerek kişisel gerekse ticari anlamda erişimi yüksek olan Twitter’ı doğru kullanmak, istatistiklere göre doğru analizleri yapmak, twitter metrikleri ile stratejiler geliştirmek başarıyı getiren etmenlerdendir. Yazımızda twitter istatistik aracı, twitter analizi gibi konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
26 Şub, 2022
Sıkça Kullanılan Sosyal Medya Terimleri ve Anlamları
Sıkça Kullanılan Sosyal Medya Terimleri ve Anlamları adlı bu yazımızda 2000’li yılların başından günümüze kadar gelen sosyal medya terimleri ve Türkçe anlamları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.
25 Şub, 2022
Reklam Olarak Faydalanabileceğiniz Ücretsiz Tanıtım Çalışmaları
Küçük, orta ya da büyük işletmeler için pazarlama çok önemlidir. Görünürlüğü artırmak ve daha fazla müşteri edinmek için işletmelerin ücretsiz olarak faydalanabileceği pek çok araç mevcuttur. Bu araçlar içerik pazarlama araçları, e-posta pazarlama araçları, grafik tasarım araçları, sosyal medya pazarlama araçları gibi çeşitli alanlarda kullanılabilecek araçlar işletmelerin işini büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Yazımızda ücretsiz tanıtım ve ücretsiz tanıtım teknikleri konusunda bilgiler edinebilirsiniz.
23 Şub, 2022
Twitter Çemberi Akımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Günümüzde en popüler sosyal medya ağlarından biri de Twitter olarak karşımıza çıkmaktadır. Twitter algoritması, nasıl çalıştığı, ticari ya da kişisel olarak twitter’ın etkin olarak nasıl kullanılacağı konusu sıklıkla araştırılmaktadır. Twitter çemberi; kullanıcıların hangi hesaplarla etkileşime girdiği, en çok hangi hesaplardan retweet ya da beğeni aldığı gibi twitter istatistikleri konusunda bir çember oluşturmanıza yardımcı olur. Yazımızda twitter çember akımı ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.
22 Şub, 2022
Video İçerik Hazırlamanın 6 Önemli Noktası
Video içerik hazırlamak için ise birçok önemli noktaya dikkat edilmesi gerekiyor. Video İçerik Hazırlamanın 6 Önemli Noktası adlı bu yazımızda sizlere video içerik üretimi ve püf noktaları hakkında bilgi vereceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve bu konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.
21 Şub, 2022
Etkili Bir Youtube Canlı Yayını Nasıl Yapılır?
Etkili Bir Youtube Canlı Yayını Nasıl Yapılır adlı bu yazımızda sizlere ilk Youtube’da canlı yayın açmak konusu hakkında bilgi vereceğiz ardından Youtube canlı yayınlarınızı nasıl etkili hale getireceğiniz hakkında ipuçlarından bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyerek Youtube canlı yayınları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
18 Şub, 2022
Youtube Algoritması Nedir?
Youtube algoritması nasıl çalıştığı günümüzde Youtube kullanıcıları için önemli bir hal almıştır. Youtube algoritmasının çalışma mantığı tek bir algoritmaya bağlı değildir. Youtube videoların gösterildiği farklı alanlarda içeriği sıralamak için birden fazla algoritmaya sahiptir. Buna ana sayfa, önerilen videolar ve arama sonuçları dahildir. Youtube'un öneri sistemi de algoritmaları büyük oranda etkileyen bir alandır. Youtube, videolar için izleyiciler değil, izleyiciler için videolar bulmak üzere tasarlanmıştır.
16 Şub, 2022
Kutu Açılım Videoları ile Etkileşiminizi Nasıl Artırabilirsiniz?
Kutu açma videoları ile satış arttırmak isteyen firmaların önem vermesi gereken birçok nokta bulur. Çünkü bu noktalar işletmelerin etkileşimlerini arttırmasına yardımcı olur. Kutu Açılım Videoları ile Etkileşiminizi Nasıl Artırabilirsiniz adlı bu yazımızda sizlere kutu açma deneyimi ve bu deneyimin işletmenize sağlayacağı yararlar hakkında bilgi vereceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve bu konular hakkında kendinizi geliştirerek e-ticaret firmanızın etkileşimini arttırabilirsiniz.
15 Şub, 2022
Pinterest Pazarlamanızı İyileştirecek 10 Taktik
Pinterest Pazarlamanızı İyileştirecek 10 Taktik adlı bu yazımızda sizlere Pinterest etkileşim arttırma yöntemleri hakkında bilgiler vereceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve Pinterest stratejinizi geliştirerek satışlarınızı ve Pinterest etkileşimlerinizi arttırabilirsiniz.
14 Şub, 2022
Facebook Algoritması Nasıl Çalışır?
Algoritma, belli bir problemi çözmek veya belirli bir amaca ulaşmak için tasarlanan yoldur. Matematikte ve bilgisayar biliminde bir işi yapmak için tanımlanan, bir başlangıç durumundan başladığında, açıkça belirlenmiş bir son durumunda sonlanan, sonlu işlemler kümesidir. Facebook algoritması nasıl çalışır konusunda detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.
09 Şub, 2022
Twitter İstatistiklerinizi Nasıl Görebilirsiniz?
Twitter günümüzde hem pazarlama hem de gündem açısından aktif olarak kullanılan sosyal mecraların içinde en çok rağbet görenlerden biridir. Twitter analizi herhangi bir sosyal medya pazarlamacısı için güçlü bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Twitter’ı doğru kullanmak, etkileşim almak ve rakiplerinize üstünlük sağlamak için doğru analizlerde bulunmanız gerekmektedir. Yazımızda twitter istatistikleri hakkında çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz.
09 Şub, 2022
Tiktok’ta Pazarlama Nasıl Yapılır?
TikTok, 2014 yılında, kullanıcıların kısa videolar oluşturup paylaştığı bir platform olan ortaya çıkmıştır. Çinli teknoloji şirketi Bytedance tarafından ortaya çıkan tiktok önce çin pazarına sunuldu. Sonrasında ise geliştirilerek global çapta bugünkü versiyonuna ulaştı. Günümüzde bireysel ve işletme bazında pek çok kişi tiktok’u kullanmaktadır. Tiktok reklam verme ve tiktok pazarlama gibi konulardaki bilgileri yazımızdan edinebilirsiniz.
07 Şub, 2022
Nasıl Yapılır (D.I.Y) İçerik Üretimi Nasıl Yapılır?
Nasıl Yapılır (D.I.Y) İçerik Üretimi Nasıl Yapılır adlı bu yazımızda sizlere nasıl yapılır içeriği hakkında bilgi vereceğiz. Bununla beraber bu içerikleri üretirken dikkat etmeniz gereken unsulardan bahsedeceğiz.
05 Şub, 2022
5 Adımda Reels Etkileşimlerinizi Nasıl Artırabilirsiniz?
5 Adımda Reels Etkileşimlerinizi Nasıl Artırabilirsiniz adlı bu yazımızda sizlere küçük ipuçları ile Instagram Reels etkileşim arttırma sırlarından bahsedeceğiz. Siz de yazımızı okuyabilir ve Instagram reels üzerinden profilinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Gelin şimdi hep beraber Instagram Reels Nedir bir göz atalım.
04 Şub, 2022
Instagram Algoritması Nedir? Nasıl Çalışır?
Instagram, sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygulama, kullanıcıların medya yüklemesine izin verir. Medyalar filtrelerle, Hashtag’ler ve coğrafi etiketleme ile düzenlenebilir. Gönderiler herkese açık olarak veya önceden onaylanmış takipçilerle paylaşılabilir. Instagram kullanıcı sayısı 1 milyar civarındadır. İşletmeler ya da bireysel kullanımlar için Instagram algoritma mantığını çözmek oldukça önemlidir. Yazımızda Instagram algoritması ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.
03 Şub, 2022
Twitter Algoritması Nasıl Çalışır?
Kişisel ve ticari anlamda kullanımı yüksek olan Twitter’ı doğru kullanmak, istatistiklere göre doğru analizleri yapmak, twitter metrikleri ile stratejiler geliştirmek başarıyı sağlayan faktörlerdendir. Twitter’ı etkin ve dopru kullanmak için twitter algoritmalarının nasıl çalıştığını bilmek gerekir. Yazımızda twitter algoritmaları konusunda bilinmesi gereken noktalara dikkat çektik.
03 Şub, 2022
Başarı İçin Linkedin Pazarlama Stratejisi Nasıl Olmalıdır?
Başarı İçin Linkedin Pazarlama Stratejisi yürütmek isteyen işletmelerin ise Linkedin’de görünür olabilmek için önem vermesi gereken konular bulunur. Başarı İçin Linkedin Pazarlama Stratejisi Nasıl Olmalıdır adlı bu yazımızda Linkedin pazarlama çalışmalarında neleri önemsemeniz gerektiği hakkında sizleri bilgilendireceğiz.
28 Oca, 2022
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Sonraki | Son

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret