Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

E-ticaret Bilgi Bankası

Cep Telefonu ile Profesyonel Video Nasıl Çekilir?
Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve evde nasıl video çekimi yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren bir işletmeyseniz ürün tanıtım ve ürün inceleme videoları hakkında da bilgi alabilir ve böylece içeriklerinizi çeşitlendirebilirsiniz.
29 Eyl, 2022
Sanal POS Entegrasyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Sanal pos çözümleri online alışverişin artmasıyla birlikte sıklıkla kullanılmaktadır. Yazımızda sizler için sanal pos entegrasyonu nasıl yapılır ve daha sanal pos ile ilgili bilinmesi gereken konular hakkında bilgiler derledik.
29 Eyl, 2022
E-ticaret İçerik Yönetimi Nasıl Olmalı?
E-ticaret İçerik Yönetimi Nasıl Olmalı adlı bu yazımızda sizler için e-ticaret içeriği ve e-ticaret içerik yönetimi hakkında bilgi vereceğiz. E-ticaret içerikleri nasıl olmalı sorunuza yanıt verirken başarılı bir içerik yönetim stratejisi nasıl oluşturacağınızı da anlatacağız. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve e-ticaret içerik yönetimi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
27 Eyl, 2022
Tüketici Satın Alma Karar Süreci Aşamaları Nelerdir?
Anlık satın almalar dışında, tüketiciler satın almaya karar vermeden önce önemli miktarda araştırma yaparlar. Ve günümüz pazarında, gelişen markalar, satın almaya karar vermeden çok önce alışveriş yapanların karşısına çıkan markalardır. Bugünkü yazımızda tüketici satın alma karar süreci aşamalarını sizler için anlattık.
27 Eyl, 2022
Etkili Ürün Tanıtım Videosu Nasıl Hazırlanır?
Ürün tanıtım videoları, yaklaşan etkinlikler ve promosyonlar için online farkındalık oluşturarak yeni ziyaretçiler çekmek için iyi bir yoldur. Ürün videolarında belirli bir ürünü satmak veya markayı tanıtmak esastır. Öte yandan bunları yaparken kullanıcıyı sıkmamak, eğlendirmek, dikkat çekmek, izlettirmek önemli kıstaslardır. Bu yazımızda sizler için ürün tanıtım videosu hazırlama, ürün tanıtım videosu nasıl çekilir gibi başlıkları detaylandırdık.
26 Eyl, 2022
E-ticarette Site Hızının Önemi ve Satışlara Etkisi
Potansiyel bir müşteri e-ticaret sitesine girdiğinde, markanız hakkında bir fikir oluşturması için ilk izlenim yeterlidir. Elbette bu giriş esnasında yaşanan bir aksaklık sitenin terk edilmesine ve bir daha da ziyaret edilmemesine kadar sebebiyet verebilir. Tüketicinin site hakkındaki ilk izlenimini büyük oranda etkileyen e-ticarette site hızı hakkında bilinmesi gerekenleri bu yazımızda derlediğimiz bilgilerden öğrenebilirsiniz.
23 Eyl, 2022
Etkileyici Bir Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır?
Bir ürünü satmak için ilgi çekici ve özenle hazırlanmış bir tanıtım yazısı yazmak, müşteri tabanınızı genişletebilir, müşteriyi elde tutmayı artırabilir, marka bilinirliğini artırabilir ve kar marjlarını yükseltebilir. Yazımızda etkileyici tanıtım yazısı nasıl olmalı konusunda detaylı bilgiler derledik.
23 Eyl, 2022
Sosyal Medya Üzerinden Yeni Müşteri Nasıl Kazanılır?
Sosyal Medya Üzerinden Yeni Müşteri Nasıl Kazanılır adlı bu yazımızda sizlere sosyal medya ve e-ticaret hakkında bilgiler vereceğiz. Bununla beraber sosyal medya platformları üzerinden müşteri kazanma stratejilerinden de bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve e-ticaret firmanızın hedef kitlesinde yer alan kişilere sosyal medya üzerinden nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
22 Eyl, 2022
Cep Telefonu ile Evde Profesyonel Ürün Fotoğrafı Nasıl Çekilir?
Cep Telefonu ile Evde Profesyonel Ürün Fotoğrafı Nasıl Çekilir adlı bu yazımızda evde ürün fotoğrafı çekmek isteyen kişi ve işletmeler için önemli bilgilerden bahsedeceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve böylece ürün fotoğrafı çekimi ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Böylece kendi ürün çekiminizi kendiniz yapabilir ve yapacağınız harcamaların önüne geçebilirsiniz.
22 Eyl, 2022
Trendyol Reklam Modelleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Trendyol reklam modelleri hakkında bilmeniz gerekenler adlı bu yazımızda sizlere Trendyol reklam modelleri, Trendyol reklam verme süreci gibi önemli konular hakkında bilgiler vereceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve Trendyol reklam süreçleri ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
20 Eyl, 2022
Reklamcıların Mutlaka Okuması Gereken 10 Kitap
Reklamcılık kitapları günümüzde artan dijital pazarlama ve değişen geleneksel reklamcılık dinamiklerine ışık tutmaktadır. Reklamcılık sektöründe olan ve pazarlama ve reklam kitapları araştıranlar için mutlaka okunması gereken 10 reklam kitabını sizler için derledik.
20 Eyl, 2022
Trendyol’a Ürün Yükleme Nasıl Yapılır?
Trendyol 2010 yılında e-ticaret sektörüne adım atan günümüzde milyonlarca ürün ve satıcıyla tüketicilere ulaşmaktadır. Trendyol’da mağaza açan ve satış yapacak olan şirketler Trendyol ürün yükleme konusunda bazı detayları merak etmektedir. Yazımızda trendyola ürün yükleme ve daha pek çok konuda bilgiler derledik.
19 Eyl, 2022
Ücretsiz Mailing Tasarım Programları
E-posta pazarlaması yapmak isteyen kişi ve işletmeler için hazırladığımız Ücretsiz Mailing Tasarım Programları adlı bu yazımızda sizlere ücretsiz mailing tasarımı yapabileceğiniz programlar ve siteler hakkında bilgiler vereceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve bu konular hakkında bilgi edinerek e-posta pazarlaması çalışmaları yapabilirsiniz.
19 Eyl, 2022
Sık Yapılan Önemli Pazarlama Hataları
Sık Yapılan Önemli Pazarlama Hataları adlı bu yazımızda markaların pazarlama stratejisinde yaptıkları belirli hatalardan bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve bu hataları yapmayarak pazarlama stratejinizde başarılı olabilirsiniz.
16 Eyl, 2022
Damga Vergisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler (Güncel Rehber)
Damga vergisi devlet tarafından vergi çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişi ve kurumlar arasındaki anlaşma ve sözleşmelerin geçerliliğini belgeleyen kağıtlardan alınan bir vergi çeşididir. Özetle resmi belge niteliğindeki her belgeden alınan vergi türüne damga vergisi adı verilmektedir. Yazımızda damga vergisi ile ilgili tüm kavramlara yer verdik.
16 Eyl, 2022
İş Hayatında Doğru İletişim Nasıl Kurulur?
İş hayatında iletişim kurmak ve etkili bir iletişim sayesinde karşısındaki kişiyi etkilemek isteyen kişiler çoğu zaman iş hayatında iletişim nasıl olmalı sorusuna yanıt aramaktadır. İş Hayatında Doğru İletişim Nasıl Kurulur adlı bu yazımızda sizlere iş hayatında iletişim, iş hayatındaki iletişimin önemi ve iş hayatında iletişim teknikleri ile ilgili bilgiler vereceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve nasıl iletişim kurarım sorunuza yanıt bularak iş yerinizde çalışan kişiler ile aranızı ısıtabilirsiniz.
15 Eyl, 2022
Alibaba'dan Toptan Ürün Alım Rehberi; Bilmeniz Gerekenler
Alibaba'dan Toptan Ürün Alım Rehberi adlı bu yazımızda dünyanın en büyük tedarik platformlarından biri olan Alibaba hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve ilgili platformu kullanarak hem tekli hem de toplu ürün alımı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece ürün tedariğindeki masraflarınızı en aza indirebilir ve ticari faaliyetlerinizdeki karlılığınızı artırabilirsiniz.
15 Eyl, 2022
Marka Ses Tonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Marka ses tonu dediğimizde; kelimelerin seçimi, yazı stili gibi araçlarla şirketlerin hedef kitleleriyle iletişim kurma şekli ve markalarını bu sayede nasıl yansıttıklarıyla ilgili bir konudur. Marka ses tonu markaların kendi kimliklerini oluşturma konusunda etkili bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Yazımızda marka dili ve marka sesi ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
14 Eyl, 2022
Trendyol Satıcıları için Sipariş Yönetimi İpuçları
Trendyol Satıcıları için Sipariş Yönetimi İpuçları adlı bu yazımızda Trendyol’da satış yapan kullanıcılar için sipariş yönetiminde başarılı olmanızı sağlayacak belirli konular hakkında bilgiler vereceğiz. Bunun öncesinde de Trendyol’u daha iyi anlamanız için Trendyol hakkında bilgilendirme yapacağız.
13 Eyl, 2022
Provizyon Nedir? Provizyon Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Günümüzde online alışveriş sıklığı arttıkça farklı terimler de hayatımıza girmeye başladı. Bunlardan biri de provizyon kavramıdır. Günlük yaşantımızda internetten yaptığımız kartlı alışverişlerde provizyon iptali ya da bekleyen provizyon gibi terimlerle karşılaşabiliyoruz. Bugünkü yazımızda provizyon terimleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
12 Eyl, 2022
Trendyol SEO Teknikleri
Trendyol’da satış yapan markalara ipuçları vermek için hazırladığımız Trendyol SEO Teknikleri adlı bu yazımızda sizlerle birçok önemli bilgiyi paylaşacağız. Siz de yazımızı inceleyebilir ve Trendyol’da ön plana çıkmanızı sağlayacak seo çalışmalarını nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.
12 Eyl, 2022
Dijital Pazarlamacıların Mutlaka Okuması Gereken 5 Kitap
Dijital Pazarlamacıların Mutlaka Okuması Gereken 5 Kitap adlı bu yazımızda dijital pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyen kişiler için en iyi dijital pazarlama kitaplarından bahsedeceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve bu yazımızdan dijital pazarlama kitap önerilerine ulaşabilirsiniz.
08 Eyl, 2022
Evergreen İçerik (Ölümsüz İçerik) Nedir?
Ölümsüz içerikler ya da bir diğer adı ile Evergreen içerikler e-ticaret firmaları ya da kurumsal firmaların sürekli olarak hedef kitlesine ulaşmasına yardımcı olur. Bu da aslına bakıldığında bir kez yapılan çalışmadan sürekli fayda alınmasını sağlar. Peki Evergreen içerik nedir ve Evergreen içeriklerin püf noktaları nelerdir? Gelin hep beraber bu konulara detaylı bir şekilde göz atalım.
06 Eyl, 2022
Kantitatif ve Kalitatif Araştırma Nedir? Farkları Nelerdir?
Kantitatif ve kalitatif araştırma yöntemleri günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Kantitatif araştırma; nicel araştırma, kalitatif araştırma ise nitel araştırma olarak ifade edilmektedir. Kantitatif ve kalitatif farkı dediğimizde özetle, nitel araştırma metinsel veriler yani sayısal olmayan veriler üretir. Nicel araştırma ise tam tersine sayısal veriler veya sayılara dönüştürülebilen bilgiler üretir. Yazımızda kantitatif analiz ve kalitatif analiz konusunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
06 Eyl, 2022
Özel Sektör Çalışanları Şirket Kurabilir Mi? SSK'lı Çalışanlar İçin Ticaret Rehberi
Özel Sektör Çalışanları Şirket Kurabilir Mi? SSK'lı Çalışanlar İçin Ticaret Rehberi adlı bu yazımızda sizlerin en çok yanıt aradığı SSK’lı çalışan şirket kurabilir mi ve SSK’lı çalışanlar ne işler yapabilir sorusuna yanıt vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve kurabileceğiniz şirket türlerini öğrenerek faaliyete geçebilirsiniz.
05 Eyl, 2022
Sosyal Medya Rekabet Analizi Nasıl Yapılır?
Potansiyel müşterilere ulaşma, yaratıcı fikirlerin ortaya çıkarılması, hedef kitlenizle doğru platformda etkileşim kurabilme konusunda bilgiler ve markanızı rakiplerinizden farklılaştıracak yolları bulma konusunda sosyal medya analizleri kilit rol oynar. Yazımızda sosyal medya pazarlama konusunun bir parçası olan sosyal medya rekabet analizine dair bilgiler derledik.
31 Ağu, 2022
Trendyol Ödeme Yöntemleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Trendyol günümüzde online alışverişte sıklıkla tercih edilmekte ve bu noktada kolay, hızlı ve güvenli ödeme seçenekleri büyük önem kazanmaktadır. Yazımızda trendyol ödeme yöntemleri konusunda sizler için bilgiler derledik.
29 Ağu, 2022
İnternet Sitesi Nasıl Kurulur? Yeni Başlayanlar İçin Kapsamlı Rehber
İnternet Sitesi Nasıl Kurulur? Yeni Başlayanlar İçin Kapsamlı Rehber adlı bu yazımızda web sitesi kurmak isteyen kişi ve işletmeler için internet sitesi kurma adımları hakkında bilgi vereceğiz. Bunun yanı sıra internet sitesi açmak isteyenler ile internet sitesi kurma fiyatlarını da paylaşacağız. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve internet sitesi nasıl kurulur sorusuna yanıt bularak işletmenizi dijital ortamlara taşıyabilirsiniz.
25 Ağu, 2022
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Sonraki | Son

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret