Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

E-ticaret Bilgi Bankası

E-ticarette Başarısızlığın Temel Nedenleri
E-ticarette başarılı olmak isteyen işletmeler için hazırladığımız E-ticarette Başarısızlığın Temel Nedenleri adlı bu yazımızda sizlere e-ticarette başarısızlık hakkında bilgi vereceğiz. Bununla beraber e-ticaret firmalarının başarısız olmasına yol açan belirli problemlerden bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve e-ticaret sektöründe kaçınmanız gereken hatalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Böylece firmanızın e-ticarette başarılı olmasını sağlayacak aksiyonlar alabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.
28 Eki, 2021
Ayakkabı Sektörü İçin Dijital Pazarlama Rehberi
İnternetten ayakkabı satan ya da satmak isteyen kişi ve işletmeler için hazırladığımız Ayakkabı Sektörü İçin Dijital Pazarlama Rehberi adlı bu yazımızda sizlere belirli pazarlama yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir, ürün ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz dijital pazarlama yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz ve dijital pazarlama kampanyalarınızı nasıl planlayacağınızı öğrenerek internet satışlarınızı arttırabilirsiniz.
28 Eki, 2021
Black Friday/Efsane Cuma Günlerinde Sosyal Medya Kullanımı
İnternetten satış yapan ve Black Friday’de satışlarını arttırmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda sizlere Black Friday’de Sosyal Medya Kullanımına yönelik birçok bilgi vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve Black Friday’de sosyal medyaya önem vererek satışlarınızı arttırabilirsiniz.
27 Eki, 2021
Başarılı Black Friday/Efsane Cuma Reklamları
Black Friday’de satışlarını arttırmak isteyen e-ticaret firmaları için hazırladığımız Başarılı Black Friday/Efsane Cuma Reklamları adlı bu yazımızda sizlere Black Friday kampanyalarınız için kullanabileceğiniz reklam türleri hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyerek Black Friday reklamları hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve kampanyalarınızı hedef kitlenizde yer alan kişilere duyurmak için bu reklam türlerini kullanabilirsiniz. Böylece Black Friday indirimlerinizi daha kolay bir şekilde tanıtabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.
26 Eki, 2021
Black Friday/Efsane Cuma Günlerinde En Çok Satan Ürünler
Black Friday’de satışlarını arttırmak isteyen e-ticaret firmalarının büyük bölümü de Black Friday’de en çok satılan ürünler hakkında araştırmalar yapmaktadır. Black Friday indirimleri ile daha fazla satış yapmak isteyen işletmeler için hazırladığımız Black Friday/Efsane Cuma Günlerinde En Çok Satan Ürünler adlı bu yazımızda sizlere birçok ürün önerisinde bulunacağız.Siz de e-ticaret sitenizde bu ürünlere yer verebilir ve Black Friday satışlarınızı arttırabilirsiniz.
25 Eki, 2021
Tesettür Sektörü İçin Dijital Pazarlama Rehberi
İnternetten tesettür giyim ürünleri satışı yapan işletmeler için hazırladığımız Tesettür Sektörü İçin Dijital Pazarlama Rehberi adlı bu yazımızda sizlerin hedef kitlesine ulaşmasını ve satışlarını arttırmasını sağlayacak birçok pazarlama yönteminden bahsedeceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyebilir ve tesettür firmaları için nasıl pazarlama yapılması gerektiğini öğrenerek markanızı kolay bir şekilde büyütebilirsiniz.
25 Eki, 2021
Takı ve Aksesuar Sektörü için Dijital Pazarlama Rehberi
Takı ve aksesuar sektöründe faaliyet gösteren ve hedef kitlesine ulaşarak satış yapmak isteyen işletmelerin bu sektörde iyi adımlar atabilmesi için doğru pazarlama stratejileri geliştirmesi oldukça önemlidir. Online takı satış sitesi bulunan işletmeler için hazırladığımız Takı ve Aksesuar Sektörü için Dijital Pazarlama Rehberi adlı bu yazımızda sizlere belirli dijital pazarlama yöntemleri hakkında bilgi vereceğiz ve bu yöntemleri kullanarak takı ve aksesuar satışlarınızı arttırabilirsiniz.
24 Eki, 2021
Black Friday/Efsane Cuma Satışları Arttıracak Pazarlama Stratejileri
E-ticaret ile internetten ürün ve hizmet satan işletmeler Black Friday, Anneler Günü, Babalar Günü ve Yılbaşı gibi özel gün ve kampanya dönemlerinde ürün ve hizmetlerini indirimli fiyatlarla satışa sunmaktadır. E-ticaret firmaları bu dönemde satışlarını arttırmak ve hedef kitlesine ulaşmak gibi amaçlar ile dijital pazarlama çalışmaları yapmaktadır.
22 Eki, 2021
Moda Sektörü İçin Dijital Pazarlama Rehberi
Tekstil ve giyim sektöründe faaliyet gösteren kişi ve işletmeler için hazırladığımız Moda Sektörü İçin Dijital Pazarlama Rehberi adlı bu yazımızda sizlere dijital pazarlama ipuçları hakkında bilgi vereceğiz. Bununla beraber ürünlerinizi hangi yöntemler ile pazarlayabileceğinizden ve ne tür çalışmalara önem vermeniz gerektiğinden bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve işletmenizin dijital pazarlama çalışmalarını daha doğru bir şekilde yürüterek satışlarınızı arttırabilirsiniz.
22 Eki, 2021
Black Friday/Efsane Cuma Kampanya Yönetimi
Black Friday kampanyaları düzenlemek isteyen e-ticaret firmaları için hazırladığımız Black Friday/Efsane Cuma Kampanya Yönetimi adlı bu yazımızda sizlere e-ticaret firmanızı Black Friday kampanyalarına nasıl hazırlamanız gerektiği hakkında bilgi vereceğiz. Bununla beraber satışlarınızı arttıracak ipuçlarından da bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve kampanya yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
21 Eki, 2021
Kozmetik ve Kişisel Bakım Sektörü İçin Dijital Pazarlama Rehberi
Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri satışı yapan e-ticaret firmaları için hazırladığımız Kozmetik ve Kişisel Bakım Sektörü İçin Dijital Pazarlama Rehberi adlı bu yazımızda sizlere belirli pazarlama yöntemlerinden bahsedeceğiz. Bununla beraber pazarlama çalışmaları yaparken nasıl stratejiler geliştireceğinizi anlatacağız. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve kozmetik ve kişisel bakım markanız için daha doğru pazarlama çalışmalarını nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
21 Eki, 2021
Black Friday/Efsane Cuma Günlerinde Kargo Yönetimi Süreçleri
Black Friday 2021 döneminde kargo yönetimi yapmanızı kolaylaştıracak Black Friday/Efsane Cuma Günlerinde Kargo Yönetimi Süreçleri adlı bu yazımızda sizlere birçok önemli konu hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de bu yazımızı okuyarak Black Friday kargo yönetim süreçleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.
20 Eki, 2021
Gıda Sektörü İçin Dijital Pazarlama Rehberi
E-ticaret ile internetten gıda ürünleri satan işletmeler için hazırladığımız Gıda Sektörü İçin Dijital Pazarlama Rehberi adlı bu yazımızda sizlere dijital pazarlama yöntemleri ve stratejileri hakkında bilgiler vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyerek Gıda firmaları için pazarlama ipuçlarını öğrenebilir ve bu ipuçlarına önem vererek satışlarınızı arttırabilirsiniz.
20 Eki, 2021
Black Friday/Efsane Cuma Günlerinde E-ticaret Sitenizi Nasıl Yönetmelisiniz?
Her yıl alışveriş çılgınlığının yaşandığı Black Friday 2021’e hazırlanmak isteyen e-ticaret firmaları için hazırladığımız Black Friday/Efsane Cuma Günlerinde E-ticaret Sitenizi Nasıl Yönetmelisiniz adlı bu yazımızda sizlere Black Friday indirimleri için e-ticaret sitenizde yapacağınız hazırlıklar hakkında bilgi vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve ilgili konu hakkında bilgi sahibi olarak Black Friday’de satışlarınızı arttırabilirsiniz.
19 Eki, 2021
Anne Bebek Sektörü İçin Dijital Pazarlama Rehberi
İnternetten anne ve bebek ürünleri satan e-ticaret firmaları için hazırladığımız Anne Bebek Sektörü İçin Dijital Pazarlama Rehberi adlı bu yazımızda sizlere birçok pazarlama yönteminden bahsedeceğiz. Bu pazarlama yöntemlerini nasıl kullanabileceğinizi anlatacak ve dijital pazarlama stratejilerinizi geliştirmek için önerilerde bulunacağız.
18 Eki, 2021
Uzun Bir Link Nasıl Kısaltılır? URL Kısaltma Araçları
Link kısaltmak isteyen kişiler için hazırladığımız Uzun Bir link Nasıl Kısaltılır? URL Kısaltma Araçları adlı bu yazımızda sizlere link kısaltma ile ilgili bilgi vereceğiz ve bununla beraber link kısaltırken kullanabileceğiniz araçlar hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyebilir ve bu konular hakkında bilgi edinerek linklerinizi kısalta bilirsiniz.
18 Eki, 2021
Uluslararası Kargo Gönderimleriniz İçin Bilmeniz Gerekenler
Uluslararası ticaretin artması, online alışverişin zaman ve mekandan bağımsız bir alışveriş deneyimi sunması nedeniyle ürün ve hizmetlerin uluslararası kargo gönderimi kolaylıkla mümkün olmaktadır. Tüketiciler Türkiye’den yurtdışına ürün gönderme konusunu merak ederken yurtdışı e ticaret kargo ücretleri ve teslimat süreleri de seçimler konusunda belirleyici olmaktadır.
17 Eki, 2021
Mobil E-ticaret Nedir?
Mobil e-ticaret sitesi yapmak isteyen kişiler için hazırladığımız Mobil E-ticaret Nedir adlı bu yazımızda sizlere mobil e-ticaret hakkında bilgi vereceğiz ve bununla beraber mobil e-ticaret siteleri ile ilgili birçok konuyu sizlere anlatacağız. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve mobil e-ticaret siteleri hakkında bilgi edinerek kendi mobil e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. Böylece satış yaptığınız kanal sayısını arttırarak daha fazla gelir elde etme şansı yakalayabilirsiniz.
15 Eki, 2021
Mobil Ödeme Nedir?
Mobil ödeme genel olarak finansal düzenlemeler altında işletilen ve bir mobil cihazdan veya mobil cihaz üzerinden gerçekleştirilen tutarın GSM operatörlerine yansıtıldığı bir ödeme şeklidir. Dijitalleşmenin ve online alışverişin arttığı günümüzde mobil ödeme yöntemleri de sıkça tercih edilen online ödeme seçenekleri arasında yerini almıştır. Yazımızdan mobil ödeme, mobil ödeme nasıl yapılır gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.
15 Eki, 2021
Kargo Takip Sistemi Nedir?
Bir müşteri, siparişini verdiği andan itibaren ürünün durumunu gerçek zamanlı olarak takip etmek ister. Sürekli güncellenen, profesyonel ve gerçek zamanlı bir kargo takip sistemi müşteri deneyimini arttırdığı gibi firma ile müşteri arasındaki koordineyi sağlamak açısından da önemlidir. Yazımızda e-ticaret kargo takip sisteminin öneminden bahsedeceğiz.
14 Eki, 2021
Kapsamlı Dijital İmza Rehberi
Dijital imza elektronik ortamda geçerliliği olan elektronik imza anlamına gelmektedir. Dijital yollarla yasal kimlik doğrulama yöntemi şeklinde açıklanmaktadır. Türkiye’de 23 Ocak 2004 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’na göre sınırları belirlenmiştir. Yazımızda dijital imza nedir, dijital imza nasıl hazırlanır gibi konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.
14 Eki, 2021
İlham Veren Pazarlama Hikayeleri
Dijital pazarlama ya da offline pazarlama çalışmaları yapmak isteyen işletmeler için hazırladığımız İlham Veren Pazarlama Hikayeleri adlı bu yazımızda sizlere belirli işletmelerin pazarlama hikayelerinden bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyerek güçlü markaların dijital pazarlama hikayelerini öğrenebilir ve bu stratejiler doğrultusunda kendi pazarlama çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.
13 Eki, 2021
İlham Veren E-ticaret Başarı Hikayeleri
E-ticaret yapmak fakat farklı firmaların marka hikayelerini inceleyerek adım atmak isteyen kişiler için hazırladığımız İlham Veren E-ticaret Başarı Hikayeleri adlı bu yazımızda sizlere birçok markanın e-ticarette nasıl başarı hikayeleri yarattığından bahsedeceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyebilir ve e-ticaret sektörüne adım atarak kendi e-ticaret hikayenizi yaratabilirsiniz.
12 Eki, 2021
E-ticarette Uzmanlaşmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler
E-ticarette uzmanlaşmak için ise hem kişilerin hem de işletmelerin dikkat etmesi gereken birçok önemli nokta bulunuyor. E-ticarette uzmanlaşmak isteyen kişi ve işletmeler için hazırladığımız E-ticarette Uzmanlaşmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler adı bu yazımızda sizlere birçok bilgiden bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızdan bahsederek e-ticaret uzmanlığı hakkında bilgi alabilir ve e-ticaret uzmanı olmak için yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz.
11 Eki, 2021
E-ticarette Dönüşümün Kilit Noktası Pop-up’lar
E-ticarette pop-up önemli bir görev üstlenmektedir. E-ticaret sitelerinin dönüşüm sağlamasında kilit görevi gören pop-up’lar doğru ve yerinde kullanıldığında; form doldurma, demo hesabı oluşturma, bültene kayıt olma, satın alma gibi pek çok hedeflenen eylemi gerçekleştirmektedir. Yazımızda e-ticarette pop-up dönüşüm etkisi, e-ticaret pop up kullanırken dikkat edilmesi gerekenler gibi pek çok konuya değineceğiz.
08 Eki, 2021
E-ticarette Chat Botların Önemi Nedir?
E-ticaret firmaları genellikle müşterileri ile iletişimlerini kuvvetlendirmek için yardımcı araçlardan yararlanmaktadır. Chat botlar, e-ticaret firmalarının e-ticaret sitelerine entegre ettiği müşteriler ile iletişimi sağlamaya yönelik uygulamalardan birisidir ve e-ticaret firmaları için chat botlar oldukça önemlidir. E-ticarette Chat Botların Önemi Nedir adlı bu yazımızda sizlere Chat Botlar hakkında bilgi vereceğiz. Bununla beraber e-ticaret firmanız için Chat Botlar’ı nasıl kullanabileceğinizden bahsedeceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve E-ticarette Chat Botların önemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.
08 Eki, 2021
E-ticaret Bayilik Sistemi Nedir?
Genellikle dropshipping yapmak isteyen kişiler bir e-ticaret bayiliği almakta ve bu bayilik ile farklı markaların ürünlerini satmaktadır. Stoksuz satış yapmak isteyen kişiler için hazırladığımız E-ticaret Bayilik Sistemi Nedir adlı bu yazımızda sizlere e-ticaret bayiliği hakkında bilgi vereceğiz. Bununla beraber stoksuz satış yapmanın sağladığı avantajlar ve e-ticaret bayiliği alabileceğiniz markalar hakkında da sizleri bilgilendireceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyebilir ve xml veren firmalar hakkında bilgi alarak e-ticarete adım atabilirsiniz.
07 Eki, 2021
E-ihracat Siteleri İçin Dijital Pazarlama Rehberi
E-ihracat ile yurtdışına satış yapan işletmeler için hazırladığımız E-ihracat Siteleri İçin Dijital Pazarlama Rehberi adlı bu yazımızda sizlere pazarlama çalışmaları yaparken neleri göz önünde bulundurmanız gerektiğinden bahsedeceğiz. Bununla beraber hangi dijital pazarlama yöntemlerini kullanarak daha başarılı olabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. Siz de bu yazımızı inceleyerek e-ihracatta pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve doğru pazarlama çalışmaları yaparak markanızı daha kolay bir şekilde büyütebilirsiniz.
07 Eki, 2021
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Sonraki | Son

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret