Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Girişimcilik Rehberi

Blog Yazarak Para Kazanmak: Kapsamlı Rehber & İpuçları
İnternetten para kazanmak isteyen kişilerin yapabileceği birçok iş bulunur blog yazarak para kazanmak da bunlardan birisidir. Genellikle blog yazarak para kazanmak isteyen kişiler ya kendilerine ait bir blog sitesi açabilmekte ya da var olan blog sitelerinde yazarlık yapabilmektedir.
15 Eyl, 2023
Yeni Bir İşletme Nasıl Kurulur?
Yeni bir işletme kurma sürecinde önem vermeniz gereken konular arasında iş fikri oluşturmak yer alır. Çünkü yapacağız iş fikri ne kadar sağlam olursa işletmenizin ayakta kalma şansı o kadar artış gösterir.
25 Ağu, 2023
Print on Demand Nedir?
Print on Demand (POD), Türkçe’de talep üzerine baskı olarak bilinir. E-ticarette yaygın iş modelleri arasında yer alan Print on Demand iş modelinde, ürünlere baskı yapmak için talep geldiğinde üretilip satışı yapılmaktadır.
04 Ağu, 2023
Karadağ'da Şirket Kurmak
Avrupa’nın güneydoğusunda yer alan ülkelerden birisi olan Karadağ’da şirket kurmak son dönemlerin en popüler konuları arasında yer alıyor.
04 Ağu, 2023
Digital Nomad (Dijital Göçebe) Nedir?
Dijital Nomad yani bilinen Türkçe anlamıyla Dijital Göçebe, zaman veya mekân kısıtlaması olmadan geçimini sağlamak için çalışan kişilere verilen isimdir.
04 Ağu, 2023
Sermayesiz Para Kazanma: Sermayesiz Yapılabilecek İşler
İş kurmak isteyen birçok kişi sermayesiz para kazanma yollarını araştırır. Yeni iş kurmak isteyen kişilerin az sermaye ile iş kurmaları mümkündür.
15 Tem, 2023
Girişimci Belgesi Nedir? Nasıl Alınır?
Yeni bir iş kurmak ya da var olan bir startup projesini geliştirmek isteyen kişilerin girişimcilik eğitimi alması gerekir. Çünkü girişimcilik eğitimi alarak kişiler kendilerini birçok konu hakkında geliştirme fırsatı yakalar. Bununla beraber girişimcilik eğitimleri sayesinde birçok kişinin Mentörlük programlarından da yararlandığını söylemek mümkündür.
19 Ara, 2022
Girişimciliğin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?
Girişimciliğin Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir adlı bu yazımızda girişimci olmak isteyen kişiler için girişimciliğin avantajlarından bahsedeceğiz. Siz de yazımızı inceleyebilir ve böylece girişimciliği avantajlarını öğrenebilirsiniz.
20 Eki, 2022
Trendyol’un Girişimcilere Sağladığı Destekler
Online alışverişin oldukça arttığı günümüzde girişimciler online pazaryerlerinde ürün satarak gelirlerini arttırmak istemektedir. Özellikle online alışveriş sitelerinde trend olan ürünler ile satış yapan işletmeler kısa sürede karlılıklarını arttırabilmektedir. Trendyol bu noktada girişimcilere trendyol kobi desteği adı altında önemli destek paketleri sunmaktadır. Yazımızda trendyol e ticaret desteği konusunda detaylara yer verdik.
29 Ağu, 2022
Emekliler İçin İş Kurma Rehberi
Genellikle şirket kurma sürecinin ardından ise kişiler bir iş planı hazırlayarak hareket etmekte ve yeni işlerini hayata geçirmektedir. Emekliler için iş kurma rehberi adlı bu yazımızda sizlerin en çok yanıt aradığı emekliler şirket açabilir mi, emekliler için şirket kurmanın avantajları nelerdir gibi sorulara yanıt vereceğiz. Siz de yazımızı inceleyerek emekliler için şirket nasıl kurulur ve yeni bir iş nasıl açılır sorularına yanıt bulabilirsiniz.
23 Ağu, 2022
Komandit Şirket Hakkında Bilmeniz Gerekenler (2023)
Şirketler hakkında bilgi almak veya bir şirket kurarken hangi şirket türünün kurulması gerektiğine karar vermek için şirket kuracak olan kişiler araştırmalar yapmaktadır. Şirketler genellikle kuruluş biçimi, ortak sayısı, çalışma sistemi, kapatılış biçimi gibi birçok unsur bakımından birbirlerinden ayrılmaktadır. Son dönemlerde herkesin hakkında araştırma yaptığı şirket türlerinden biri de Komandit şirketlerdir.
05 Mar, 2021
Dünyanın En Büyük E-ticaret Markalarının Girişim Hikayeleri
Günümüzün gelişime, yeniliğe ve yükselmeye en açık sektörlerinden biri olan e-ticaret, irili ufaklı pek çok aktörün farklı roller oynadığı kocaman bir sahnedir adeta. Bu sahnede dikkat çeken büyük oyunlar ise kendi küçük hikayeleri ile tüm sektöre heyecan ve umut vermektedir. Akıllarında yaratıcı iş fikri, ellerinde iyi bir e-ticaret sitesi ve içlerinde sönmeyen bir heyecanla yola çıkarak, her adımda daha da büyüyen bu markalar artık sektörün devleri haline gelmiştir. Her girişimciye ilham verecek, dünyanın en büyük e-ticaret markalarının girişim hikayeleri başlıklı bu yazımızda, e ticaret sitesi ile başlayan basit bir adımın nasıl büyüyüp geliştiğinden bahsedeceğiz.
26 Şub, 2021

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax