Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

360 Derece Fotoğraf Ekleme Özelliği Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// 360 Derece Fotoğraf Ekleme Özelliği Eklendi

Ticimax'tan yeni bir özellik daha!

Artık ürünlerinizi sergilerken 360 derece fotoğraf yükleme özelliğini kullanabilirsiniz.360 derece ürün fotoğrafı yükleme özelliği ile ürünlerinizi dinamik olarak e-ticaret sitenizde sergileyerek müşterilerinize farklı bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz.

360 derece özelliği nedir ve nasıl kullanılır?

Ürünün her yönü ile 360 derece görüntülenmesini sağlar.Ürün fotoğraflarını, yakınlaştırıp, uzaklaştırabilir, yön tuşları ile sağ, sol, yukarı ve aşağı ya da  ön, yan, arka, üst ve alt görüntüleri çevirip, döndürerek ürünü her açıdan müşterinin görmek istediği şekilde sergileyebilirsiniz.

E-ticaret sitelerinde satın alma işlemini başlatan en büyük etkenlerden birinin de ürün fotoğrafları  olduğunu düşünürsek, 360 derece fotoğraf yükleme özelliğini kullanarak, müşterilerinize daha kaliteli fotoğraflar sunarak satın alma algılarında olumlu etki yaratabilirsiniz.

11/05/2015

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax