Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

3D Secure Onay Ekranı Ödeme Sayfasına Sabitlendi!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// 3D Secure Onay Ekranı Ödeme Sayfasına Sabitlendi!

 

3D-Secure, MasterCard ve VISA tarafından sağlanan ek bir güvenlik katmanıdır.  Dijital ortamda yapılan kartlı ödemelerde, alıcı, satıcı ve banka arasında bilgi akışını şifreleyerek, kart bilgilerinin çalınmasını engelleyen ekstra bir güvenlik sağlar. 

3D Secure onay sistemini kullanarak alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar, ödeme aşamasında seçim yaptıktan sonra cep telefonlarına gelen 3D Secure şifresini bankanın ortamına girerek alışverişlerini tamamlamaktalar. 

E-ticaret sitenizde 3D Secure Sistemini  kullanıyorsanız, yaptığımız yeni düzenleme ile ilgili bankanın 3D Secure güvenli ödeme ortamını artık ödeme sayfanızdan ayrılmadan müşterilerinizin karşısına pop-up aracılığı ile çıkartabilirsiniz.  Birçok sitede genel olarak ayrı sekmede açılan bu ortam; sayfanın geç açılması, müşterilerin bu ortama giriş yapmadan sayfadan ayrılması vb. nedenlerden dolayı e-ticaret siteleri için kimi zaman dezavantaj yaratabiliyor ve satışların kayıpla sonuçlanmasına yol açabiliyor.

Daha hızlı ödeme işlemi, daha yüksek müşteri memnuniyeti!

3D secure onay ekranının ödeme sayfasına sabitlenmesi, müşterileriniz için büyük bir kolaylık sağlayarak e-ticaret sitenizde yapacakları alışverişleri daha hızlı bir şekilde tamamlamalarına imkan veriyor. 

Ticimax ödeme sayfası örnek 3D Secure ödeme ekranı, 

 3D Secure Ödeme Ekranı

 

 

İncelemek ve daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax