Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

5in1canpolat.com E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// 5in1canpolat.com E-ticaret Başarı Hikayesi
5in1CANPOLAT Başarı Hikayesi

‘’Son 1.5 yıldır da Ticimax ile çalışıyoruz. Neden Ticimax’a geçtik? Çünkü deneyimlerimiz sonucunda anladık ki artık potansiyel ve kapasitemizin yükselişiyle e-ticaret firmalarının birçoğu yeterli gelmiyor.’’

5in1Canpolat

Elif Canset Canpolat

5in1CANPOLAT / Kurucu Ortağı

 

5in1Canpolat Hakkında

5in1Canpolat 5 kız kardeşin bir araya gelmesinden oluşan bir giyim topluluğudur. 2012 yılında kurulmasına karar verilen bu şirkette önce Instagram üzerinden satışa başlandı ve gelirin birçoğu da bu kanal üzerinden sürdürüldü. 5in1Canpolat yola ilk çıktığında hiçbir e-ticaret alt yapısı kullanmıyordu. Sipariş ve geri dönüşlerin tamamı Whatsapp ve dm üzerinden götürülüyordu. Gelen olumlu geri dönüşlerin sonrasında bir e-ticaret kurma ihtiyacı doğdu ve böylelikle e-ticaret ile tanışıldı.

‘’Yola ilk çıktığımızda, deneyimlemek amaçlı birçok farklı e-ticaret firmasıyla çalıştık. Yaklaşık son 1.5 yıldır da Ticimax ile çalışıyoruz. Neden Ticimax’a geçtik? Çünkü deneyimlerimiz sonucunda anladık ki artık potansiyel ve kapasitemizin yükselişiyle e-ticaret firmalarının birçoğu yeterli gelmiyor, istediğimiz dönüşleri alamıyoruz ya da istediğimiz cevaplara karşılık bulamıyoruz. Dolayısıyla Ticimax ile tanıştık ve şu ana kadar Ticimax’la çok iyi ilerlediğimizi düşünüyoruz şirket olarak. Çünkü istediğimiz tüm soruların cevaplarını alıyoruz, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hareket ediyoruz ve hem içinde var olan hem de ekstra edindiğimiz modüller sayesinde cirolarımızı daha da yükseltebiliyoruz.’’

Bu modüller nelerdir biraz kısaca bahsetmek istiyorum. Kargo entegrasyonu olsun, bizim dışarıdan kullandığımız stok programları ile entegrasyonu olsun ya da cüzdan hesabı gibi ekstra müşteri memnuniyetine odaklayan modüller olsun, canlı moda (video) modülü ki bu kesinlikle muhteşem bir şey çünkü web sitenize girdiğinizde görebiliyorsunuz direkt, özel tasarım gibi bir çok modül hem Ticimax’ın alt yapısında kendi içinde geliyor hem de dışarıdan satın alabiliyorsunuz. Bunlar sayesinde hem müşterilere daha verimli cevaplar verebiliyoruz hem de cirolarımızı çok daha yükseltmiş olabiliyoruz.

‘’Tamamen memnuniyet odaklı bu modüller ekstra kazanç sağlıyor bize. Biz e-ticaret dünyasına ilk atıldığımızda yalnızca üç kişiydik aslında. Ablam, ben ve yanımızda bir yardımcımız, o da Whatsapp siparişlerimizi alan bir arkadaşımızdı. Fakat bugüne baktığımızda şu an e-ticaret ile ilgilenen ve operasyonu sürdüren totalde 42 arkadaşımız var burada. Bu arkadaşların tamamı aslında e-ticaret süreçlerinden, alım, kargodan müşterimize ulaşana kadar geçen tüm süreçte hepsi e-ticaretle alakalı olduğu için hepsi bu sürecin başında ve içindeler. Dolayısıyla, ekip olduğu zaman her şey başından sonuna kadar pürüzsüz ilerleyebiliyor.’’

Son olarak Ticimax ailesine katılmış olmaktan gerçekten inanılmaz mutluyuz çünkü istediğimiz her an dilediğimiz tüm desteği, tüm taleplerimize yanıtı anında alabiliyoruz. İlgi bu konuda çok önemli çünkü aradığınızda ya da mesaj attığınızda karşınızda birinin olduğunu bilmek gerçekten güven hissini uyandırıyor ve bu e-ticarette, dokunamadığınız bir sanal dünyada size en büyük güvenceyi veren his. Tekrar çok teşekkür ediyorum Ticimax ailesine.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret