Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Admin Panel Menü Yapısı Yenilendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Admin Panel Menü Yapısı Yenilendi

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

Menü yapıları, admin panelin daha etkili kullanılmasını sağlayacak şekilde yeniden yapılandırıldı. Kullanmakta olunan menüler daha kategorik bir yapıya getirildi ve bazı sayfaların menülerdeki yerleri değiştirildi. Yapılan değişiklikler aşağıda maddeler ile listelenmektedir. Görsellerin alt kısımlarında menünün eski hali, üst kısımlarında ise mevcut yeni halleri yer almaktadır. 

1.1.''Kullanıcılar'' Ayalar menüsü altında kullanıcı ayarları olarak eklendi.

 

 1.2. Ürün menüsünün yapısı aşağıda yer aldığı gibi alt başlıklar ile kategorik yapı olarak düzenlendi  ve ''Ürün Yorumları'' & yeni özellik olan ''Stok Hatırlatma'' seçenekleri ürünler menüsünün altına taşındı.

*Ürünler

*Toplu Ürün İşlemleri

*Ek Özellikler

*Hatırlatmalar

*Gelişmiş Ürün Sıralama


 

1.3.Siparişler menüsünde de kategori bazlı bir yapıya geçiş yapıldı. ''Siparişler ve ''Sipariş Bildirimleri'' şeklinde ikili bir yapıda olan menü sayesinde sipariş hakkında yapmak istediğiniz işlemlere daha hızlı bir şekilde ulaşılabilecek. ''Fatura Tasarımı'' sayfası tasarımlar menüsünün altına taşındı. Ek olarak ''Telefonla Onay Bekleyen Ödemeler'' başlıklı yeni bir sayfa eklendi.

1.4.Ürünler Menüsünde olduğu gibi modüller menüsünde de kategori bazlı bir yapıya geçiş yapıldı. Bu sayede istenilen işlemlere daha hızlı bir şekilde erişim sağlanabilecek.


 1.5. Üyeler/Bayiler başlığı altına üyelerinizi birleştirebileceğiniz yeni geliştirilen bir modül eklendi. Bu modül ile birlikte üye mailine göre arama yapıp aynı maile sahip üyeler birleştirilebilir.Bu sayede hem üyeliksiz hem de normal üyeliği bulunan üyeler tek bir üyelikte birleştirilmiş olur.Tüm bilgileri hedef üyeye aktarılan kaynak üye sistemde pasif duruma düşecektir.

1.6.Tasarım başlığı altına 'Animasyon Yönetimi'', ''Fatura Tasarımı'' ve ''Sözleşmeler'' sayfaları eklendi.

 

1.7.SEO başlığı altına tedarikçilere ait SEO bilgilerini toplu güncelleyebilmeyi sağlayan yeni bir modül eklendi.

 

 1.8.Raporlar menüsü üzerine gelindiğinde mevcut tüm raporları tek ekran üzerinden ve türüne göre gösteren bir düzenleme yapıldı.Ayrıca ''Hediye Çeki Kampanya Raporu'' ''Cari Kredi Raporu'' ve ''Cari Ödeme Raporları'' bu başlık altına eklendi.

 1.9.Ayarlar menüsünün altına önceden ayrı bir menü olan ''Kullanıcı Ayarları'' eklendi.Ayrıca yeni geliştirilen ''Sepetlerin Temizlenmesi'' ve ''Log Yönetimi (Sipariş Logları, Üye Logları, Sistem Logları)'' bu başlık altına sunulmaktadır.


 
E-ticaret'e Türkiye'nin en gelişmiş altyapısı ile başlayın! Ücretsiz demo için tıklayınız.
 

21/07/2017

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN