Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Admin Panel Menü Yapısı Yenilendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Admin Panel Menü Yapısı Yenilendi

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

Menü yapıları, admin panelin daha etkili kullanılmasını sağlayacak şekilde yeniden yapılandırıldı. Kullanmakta olunan menüler daha kategorik bir yapıya getirildi ve bazı sayfaların menülerdeki yerleri değiştirildi. Yapılan değişiklikler aşağıda maddeler ile listelenmektedir. Görsellerin alt kısımlarında menünün eski hali, üst kısımlarında ise mevcut yeni halleri yer almaktadır. 

 

1.1.''Kullanıcılar'' Ayalar menüsü altında kullanıcı ayarları olarak eklendi.

 Admin Panel Menü Yapısı Yenilendi

 1.2. Ürün menüsünün yapısı aşağıda yer aldığı gibi alt başlıklar ile kategorik yapı olarak düzenlendi  ve ''Ürün Yorumları'' & yeni özellik olan ''Stok Hatırlatma'' seçenekleri ürünler menüsünün altına taşındı.

*Ürünler

*Toplu Ürün İşlemleri

*Ek Özellikler

*Hatırlatmalar

*Gelişmiş Ürün Sıralama

 

Ürün yorumları, Stok Hatırlatma

 

1.3.Siparişler menüsünde de kategori bazlı bir yapıya geçiş yapıldı. ''Siparişler ve ''Sipariş Bildirimleri'' şeklinde ikili bir yapıda olan menü sayesinde sipariş hakkında yapmak istediğiniz işlemlere daha hızlı bir şekilde ulaşılabilecek. ''Fatura Tasarımı'' sayfası tasarımlar menüsünün altına taşındı. Ek olarak ''Telefonla Onay Bekleyen Ödemeler'' başlıklı yeni bir sayfa eklendi.

Fatura Tasarımı, Sipariş Bildirimleri

 

 

1.4.Ürünler Menüsünde olduğu gibi modüller menüsünde de kategori bazlı bir yapıya geçiş yapıldı. Bu sayede istenilen işlemlere daha hızlı bir şekilde erişim sağlanabilecek.

Admin Panel Menü Yapısı Yenilendi

 

 1.5. Üyeler/Bayiler başlığı altına üyelerinizi birleştirebileceğiniz yeni geliştirilen bir modül eklendi. Bu modül ile birlikte üye mailine göre arama yapıp aynı maile sahip üyeler birleştirilebilir.Bu sayede hem üyeliksiz hem de normal üyeliği bulunan üyeler tek bir üyelikte birleştirilmiş olur.Tüm bilgileri hedef üyeye aktarılan kaynak üye sistemde pasif duruma düşecektir.

Üyeler Bayiler

 

 

1.6.Tasarım başlığı altına 'Animasyon Yönetimi'', ''Fatura Tasarımı'' ve ''Sözleşmeler'' sayfaları eklendi.

 Animasyon Yönetimi Fatura kesimi Sözleşmeler

 

 

1.7.SEO başlığı altına tedarikçilere ait SEO bilgilerini toplu güncelleyebilmeyi sağlayan yeni bir modül eklendi.

 Seo bilgileri

 1.8.Raporlar menüsü üzerine gelindiğinde mevcut tüm raporları tek ekran üzerinden ve türüne göre gösteren bir düzenleme yapıldı.Ayrıca ''Hediye Çeki Kampanya Raporu'' ''Cari Kredi Raporu'' ve ''Cari Ödeme Raporları'' bu başlık altına eklendi.

 Hediye Çeki Kampanya Raporu

 

 

1.9.Ayarlar menüsünün altına önceden ayrı bir menü olan ''Kullanıcı Ayarları'' eklendi.Ayrıca yeni geliştirilen ''Sepetlerin Temizlenmesi'' ve ''Log Yönetimi (Sipariş Logları, Üye Logları, Sistem Logları)'' bu başlık altına sunulmaktadır.

 

 Kullanıcı Ayarları

 

 

 

E-ticaret'e Türkiye'nin en gelişmiş altyapısı ile başlayın! Ücretsiz demo için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN