Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Anında Sanal Pos Ticimax'ta!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Anında Sanal Pos Ticimax'ta!

ANINDA SANAL POS TİCİMAX'TA!

 iyzico ve Ticimax işbirliği ile başvuru yok, beklemek yok, panelden tek tıkla anında sanal pos Ticimax'ta!

iyzico,  sanal pos, Pazar yeri, Link üzerinden satış gibi farklı ödeme çözümleri sunan, e-ticaret siteleri tarafından en çok tercih edilen alternatif ödeme yöntemlerinden biridir. 

iyzico ve Ticimax işbirliği ile Ticimax altyapısı kullanan firmalar,  hiç vakit kaybetmeden admin panelleri üzerinden tek tıkla sanal poslarına kavuşuyor ve ödeme almaya başlayabiliyor,  bankalardan sanal pos almak için harcayacakları zamanı e-ticaret satışlarını arttırmak için değerlendiriyorlar.

Anında sanal pos ile hemen ödeme almaya başlayın!

*Entegrasyon süreci olmadan

*Vakit kaybetmeden

*Güvenli bir şekilde ödeme alabileceğiniz sanal posunuz admin panelinizde hazır!

 

Admin panel üzerinden iyzico anında sanal pos talebinizi iletebilirsiniz,

 izyico sanal post ödeme sistem Form doldurduktan sonra bilgileri kaydetmeniz yeterli.

 İyzico Ödeme bilgileri

 

Anında sanal pos hakkında detaylı bilgi almak ve test etmek için lütfen tıklayınız.

 

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax