Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Bukoli Entegrasyonu Tamamlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Bukoli Entegrasyonu Tamamlandı

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

Bukoli, internetten satın alınan ürünleri alışverişin yapıldığı e-ticaret sitesinin anlaşmalı olduğu teslimat noktalarından hafta içi ve hafta sonu teslim alınma imkanı sağlayan güvenli bir sistemdir.

 

Bukoli Nasıl Çalışır?

İnternetten alışverişlerde adres veya kargo adımında Bukoli seçilir, haritadan en uygun nokta belirlenir,

Sms ve e-mail ile gelen teslimat kodu ile ister hafta sonu ister hafta içi mesai sonrası, Bukoli noktasına uğranır,

Teslimat kodu paylaşılır ve Bukoli noktasında bekleyen paket kolayca teslim alınır.


Ticimax-Bukoli entegrasyonu ile e-ticaret sitenizde müşterilerinize ekstra bir kolaylık sağlayarak evlerine ya da işyerlerine en yakın Bukoli noktasından ürünlerini teslim alma imkanı sağlayabilirsiniz. 
Ticimax-Bukoli entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın, altyapımızı incelemek için şimdi demo isteyin!

 

18/02/2017

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax