Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Dünya E-ticaretinin Devleri World Ecom Expo’da Buluşuyor!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Dünya E-ticaretinin Devleri World Ecom Expo’da Buluşuyor!

Dünya E-ticaretinin Devleri World Ecom Expo’da Buluşuyor!

 

E-ticaret pastasından 150 milyar dolar pay alan uluslararası aktörlerin katılacağı World Ecom Expo, 29-31 Mart'ta Antalya’da düzenlenecek. Sponsor olarak yer aldığımız World Ecom Expo'ya giriş biletlerinde   “TICIMAX50” koduyla %50 İndirim fırsatı ile katılın!

 

Türkiye’nin ilk ve tek e-ticaret fuarı olan World Ecom Expo için geri sayım devam ediyor. Etkinlik öncesi Şişli’deki Dada Salon’da basın toplantısı düzenlendi.

 

“Avrupa’da yüzde 60 ve Ortadoğu ülkelerine yapılan ihracatta yüzde 80’e yakın artış oldu”

 

Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli Rusya-Ukrayna savaşı sonrası bölgeye yapılan ihracatın azaldığını ancak e-ihracatın genelinde artış olduğunu vurguladı. Çiğdemli, savaş sonrası e-ihracatta Avrupa’da yüzde 60 ve Ortadoğu ülkelerine yapılan ihracatta yüzde 80’e yakın artış olduğu bilgisini verdi.

 
22/03/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax