Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

E-ticaret Ödülleri Sahiplerini Buldu!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// E-ticaret Ödülleri Sahiplerini Buldu!

E-ticaret Ödülleri Sahiplerini Buldu!

 

Pazarlama Türkiye tarafından organize edilen E-Ticaret Zirvesi’nin Teknolojik İş Ortağı Vodafone Business olurken, Aras Kargo, Petal Search ve Ticimax ise ana sponsor olarak zirveye destek sundu. E-ticaret sektörünün önemli markalarının yanı sıra sektöre doğrudan ya da dolaylı olarak hizmet sunan isimleri buluşturdu. 15 konuşmacıyı ve 2.000 üstü katılımcıyı ağırlayan zirvede; e-ticaret şirketlerinin büyüme hızı, e-ticaret sektörünü etkileyen dinamikler, 2022’de e-ticaret alanında beklentiler, kargo şirketlerinin konumu, perakende şirketlerinin e-ticaret yatırımları, sürdürülebilirliği ve ivmeyi korumak adına şirketlerin benimsedikleri yeni stratejiler tartışıldı.

 

Cenk Çiğdemli: “16 yıldır sadece e-ticaret üzerine çalışıyoruz”

 

Türkiye’de ve dünyada birçok markaya e-ticaret altyapı hizmetleri sağladıklarını ifade eden Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli: “Yaklaşık olarak 16 yıldır sadece e-ticaret üzerine çalışıyoruz. E-ticaret yazılımları geliştiriyoruz ve e-ticareti bir meslek olarak icra edenlere destek oluyoruz. 180’den fazla çalışanımızla 14.000’in üzerinde müşteriye hizmet veriyoruz. Şu anda aktif bir merkezimiz bulunuyor. Bunun yanı sıra 2 tane AR-GE merkezimiz de mevcut. Bu merkezlerde Ticimax ürünlerini ve yan ürünlerimizi geliştiriyoruz. Ticimax olarak %42’lik bir pazar payına sahibiz. Müşterilerimize e-ticaretin tüm alanlarına ilişkin 7/24 hizmet sunuyoruz. Ayrıca Türkiye’de kendi bulut altyapısı olan tek firmayız diyebilirim. Üç farklı veri merkezinde tamamen kendi sunucularımız üzerinden hizmet veriyoruz. Bu sayede Türkiye’nin verisini Türkiye’de tutmuş oluyoruz.” dedi.

 
16/03/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret