Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

E-ticaret Workshop'u ile Adana'da A'dan Z'ye E-ticareti Anlattık

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// E-ticaret Workshop'u ile Adana'da A'dan Z'ye E-ticareti Anlattık

E-ticarete Başlıyorum ile online alışveriş dünyasına yepyeni e-ticaret siteleri kazandırmaya devam ediyoruz.

 

Farklı sektörlerden 30'un üzerinde katılımcımız ile dolu dolu bir eğitimi geçtiğimiz ay tamamladık. Bu özel eğitimde teorik bilgilerin yanı sıra ağırlıklı workshop çalışmamız ile alanında uzman eğitmenlerimiz; E-ticaret sitesi nasıl kurulur? Bir e-ticaret sitesi başarılı bir şekilde nasıl yönetilir? sorularının yanıtlarını paylaştılar.

Bu özel eğitimde iş ortağımız Garanti BBVA'dan E-ticaret Yöneticisi Merve Özmen; E-ticarette Ödeme Yöntemlerini anlatırken, e-ticaret başarı hikayemiz ise katılımcılarımıza ilham oldu.

 

Etkinlik Videomuz


Katılımcı Yorumları


22/03/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax