Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

META REKLAMLARINIZ İÇİN HEDEF KİTLE REHBERİ

E-ticaret nasıl yapılırı ve e-ticaretin yol haritasını her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize katılarak öğrenebilirsiniz.

Eğitim Konusu Eğitim Saati Eğitim Ücreti
META REKLAMLARINIZ İÇİN HEDEF KİTLE REHBERİ 3 Saat Ücretsiz
Tarih Eğitim Yeri Eğitmen Fiziksel Eğitim Müsaitlik Online Eğitim Müsaitlik
31.07.2024 14:00 Online Mizgin AVŞAR - 15+ kişilik yer var

Dijital pazarlamada meta reklamları, markanızın görünürlüğünü artırmak ve hedef kitlenizle daha etkili bir iletişim kurmak için güçlü bir araçtır. Bu eğitim, işletmelerin meta reklamlarını optimize etmelerine yardımcı olacak kapsamlı bir rehber sunar. Katılımcılar, hedef kitlelerini belirleme, kullanıcı davranışlarını anlama ve etkili meta reklam stratejileri oluşturma konularında derinlemesine bilgi edinecekler. İleri düzey analitik araçlar ve en iyi uygulamaları içeren bu eğitim, dijital pazarlama stratejilerini geliştirmek isteyen herkes için önemli bir kaynak olacaktır.
Eğitim Başlıkları

 
 • Birinci Oturum
   
  • Hedef Kitle Nedir?
  • Hedef Kitle Nasıl Belirlenir?
  • Hedef Kitlem Hakkında Nasıl Bilgi Toplayabilirim?
  • Persona Oluştururken Nelere Dikkat Edilmelidir?
    
 • İkinci Oturum
   
  • Meta’da Hedef Kitleler Hazırlanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
  • Meta Hedef Kitle Türleri Nelerdir?
    
 • Üçüncü Oturum
    
  • Katılımcıların Hesaplarından Örnek Hedef Kitle İncelemeleri
Yaklaşan Eğitimler
Değerli ziyaretçimiz, bu formu doldurarak paylaşacağınız kişisel verilerinizin, sizinle iletişim kurabilmek ve talebinizi yerine getirebilmek amacıyla, Ticimax Aydınlatma Metnin de belirtilen şekilde ve kapsamda açık rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin belirtilen kapsamda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax