Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

UYGULAMALI TİCİMAX- ÇİÇEKSEPETİ ENTEGRASYONU

E-ticaret nasıl yapılırı ve e-ticaretin yol haritasını her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize katılarak öğrenebilirsiniz.

Eğitim Konusu Eğitim Saati Eğitim Ücreti
UYGULAMALI TİCİMAX- ÇİÇEKSEPETİ ENTEGRASYONU 3 Saat Ücretsiz
Eğitmen : Mehmet Şener & Ticimax / Software Support Team Leader

Bu eğitim ÇiçekSepeti mağazası ile Ticimax paneli arasında entegrasyon sağlamak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış bir uygulamalı eğitim programıdır.

Eğitim içeriği, Ticimax admin paneli ile Ticimax marketplace uygulaması arasındaki ilişkiyi detaylı bir şekilde ele alacak, ara programın kurulumunu gerçekleştirecek ve genel ayarları yaparak eşleştirme mantığını öğretecektir. Kategori ve değer eşleştirmeleri için manuel ve otomatik aktarım ayarları yapılacak ve logların kontrolü ve teknik ekip ile iletişim biçimi de ele alınacaktır.

Katılımcılar, eğitim boyunca adımları uygulamalı olarak gösterilerek, entegrasyon sürecini tamamlayacaklardır. Eğitimde, sıkça karşılaşılan sorunlara da çözümler sunulacak ve katılımcılar, ÇiçekSepeti mağazası ile Ticimax paneli arasında entegrasyon sağlamanın inceliklerini öğreneceklerdir.

Bu sayede işletmeler, daha fazla müşteriye erişim sağlayarak satışlarını arttırabilecek ve ÇiçekSepeti pazaryerinde satışlarını Ticimax paneli ile entegre şekilde gerçekleştirebileceklerdir.Eğitim kontenjanı sınırlı olduğu için kayıt zorunludur. 

Eğitim Ticimax Kampüs binasında fiziki olarak gerçekleştirilecektir. 

Turgut Ozal Bulvarı, Rumi Sk. No:31, 34758 Ataşehir/İstanbul 
Yaklaşan Eğitimler
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax