Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

UYGULAMALI TİCİMAX- ÇİÇEKSEPETİ ENTEGRASYONU

E-ticaret nasıl yapılırı ve e-ticaretin yol haritasını her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize katılarak öğrenebilirsiniz.

Eğitim Konusu Eğitim Saati Eğitim Ücreti
UYGULAMALI TİCİMAX- ÇİÇEKSEPETİ ENTEGRASYONU 3 Saat Ücretsiz

Eğitmen: Mehmet Şener & Ticimax / Software Support Team Leader


Bu eğitim ÇiçekSepeti mağazası ile Ticimax paneli arasında entegrasyon sağlamak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış bir uygulamalı eğitim programıdır.


Eğitim içeriği, Ticimax admin paneli ile Ticimax marketplace uygulaması arasındaki ilişkiyi detaylı bir şekilde ele alacak, ara programın kurulumunu gerçekleştirecek ve genel ayarları yaparak eşleştirme mantığını öğretecektir. Kategori ve değer eşleştirmeleri için manuel ve otomatik aktarım ayarları yapılacak ve logların kontrolü ve teknik ekip ile iletişim biçimi de ele alınacaktır.


Katılımcılar, eğitim boyunca adımları uygulamalı olarak gösterilerek, entegrasyon sürecini tamamlayacaklardır. Eğitimde, sıkça karşılaşılan sorunlara da çözümler sunulacak ve katılımcılar, ÇiçekSepeti mağazası ile Ticimax paneli arasında entegrasyon sağlamanın inceliklerini öğreneceklerdir.


Bu sayede işletmeler, daha fazla müşteriye erişim sağlayarak satışlarını arttırabilecek ve ÇiçekSepeti pazaryerinde satışlarını Ticimax paneli ile entegre şekilde gerçekleştirebileceklerdir.


Eğitim kontenjanı sınırlı olduğu için kayıt zorunludur. 


Eğitim Ticimax Kampüs binasında fiziki olarak gerçekleştirilecektir. 

Turgut Ozal Bulvarı, Rumi Sk. No:31, 34758 Ataşehir/İstanbul  
Yaklaşan Eğitimler
Değerli ziyaretçimiz, bu formu doldurarak paylaşacağınız kişisel verilerinizin, sizinle iletişim kurabilmek ve talebinizi yerine getirebilmek amacıyla, Ticimax Aydınlatma Metnin de belirtilen şekilde ve kapsamda açık rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin belirtilen kapsamda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax