Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ek Ücretlerin Faturada Ürün Olarak Gösterilmesi Sağlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ek Ücretlerin Faturada Ürün Olarak Gösterilmesi Sağlandı

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

 

E-ticaret sitelerinde ürün ücretleri dışında alınan, banka komisyonları, kapıda ödeme ve kargo ücretleri gibi ek ücretler fatura modülüne eklenen parametre yardımı ile ayrıca faturada ürün olarak gösterilir.Bu özelliğin kullanılabilmesi için ek ücretlerin fatura tasarımı yapılırken faturaya eklenmiş olması gereklidir. Sonrasında ''Faturada Ek Ücretleri Ürün Olarak Göster''  parametresi aktif edildiğinde işlem tamamlanır ve bu ücretler faturada ayrı bir satırda gösterilir. Bu düzenleme ile alışveriş yapan ziyaretçiler, faturalarında alışverişleri karşılığında ödedikleri kalemleri tek tek görmüş olurlar.

 

Ek Ücretlerin Faturada Ürün Olarak Gösterilmesi Sağlandı

 

 

Fatura modülünü incelemek için şimdi tıklayınız.

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax