Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Etikete Özel Kampanya Oluşturma Özelliği Geliştirildi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Etikete Özel Kampanya Oluşturma Özelliği Geliştirildi

Kampanya modellerini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz en yeni özellik, perakende sektörünün offline mağazalarında sıkça kullandığı etikete özel kampanya modelidir. Etiket tanımlama ve tanımlanan etikete kampanya oluşturma özelliği ile birlikte, X al Y öde kampanya modelinde uygulanan bu model ile X etiketli ürünlere kampanya tanımlaması yapabiliyorsunuz. Etiket tanımlaması nasıl yapılır, x etiketli ürünlere nasıl kampanya oluşturulur, aşağıda maddeler halinde göz atalım.

1-    Öncelikle admin girişinden sonra Etiket yönetimi sayfasında etiket tanımlanmalıdır. Örn: Sarı etiketli ürünlerde kampanya yapmak istiyoruz. Sarı diye bir etiket tanımlıyoruz.

2-    Sonra hangi kategorideki ürünlere kampanya uygulanacak ise Ürünler-Toplu Ürün İşlemlerinden o kategori listeletilir ve Ürün Güncelleme alanında en son sıradaki Etiket Ekle bölümünden Sarı seçilir ve ekle denir. Böylece x kategorisindeki tüm ürünlere Sarı Etiketi tanımlamış olduk. ( Tek tek ürünlere de eklenebilir. Ürünün düzenleme ekranında Diğer Özellikler sekmesi altında Ürün Etiketi diye bir parametre mevcuttur.)

3-    Bu tanımlamaların ardından sıra kampanyayı oluşturmaya geldi. X al Y ödeme kampanya ekranında koşulları belirleyip kapmaya oluşturulabilir. 

a)    Sepet tutarı: bir sepet tutarı limiti var ise giriniz yok ise sıfır kalmalı.

b)    Koşul Adedi: Sepetteki toplam ürün sayısı. (Örn: 4 al 3 öde kampanyası yapacak olalım. Koşul adedi dört (4) girilmelidir.)

c)     Ücretli Ürün Adedi: Koşul adedinde belirlediğimiz ürünlerin kaçı ücretlidir, girilmelidir. ( 4 al 3 öde kampanyası için 3 girilmelidir ki 1 ürünü bedavaya verelim.)

d)    İndirim Oranı: Kampanya için belirlenen indirim oranı girilmelidir. ( 4 al 3 öde kampanyasında 1 ürünü bedavaya vereceğimiz için yüzde yüz ( %100 )indirim oranı girilebilir.)

e)    Hedef Kategori: Aynı görevi etiket ile yapıyoruz, hedef kategoriye gerek kalmamıştır.

f)    Hedef Etiket: Kampanyanın geçerli olacağı etiket seçilir. ( Biz Sarı etiketli ürünlere bu kampanyayı oluşturuyoruz bu nedenle Sarıyı seçtik.)

g)     Tarihler: Kampanyanın Başlangıç ve Bitiş tarihleri seçilir. 

 

 

 

Etikete Özel Kampanya Oluşturma Özelliği Geliştirildi

 

Etiket Yönetimi

 

Kampanya Yönetimi

 

Detaylar için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 
19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax