Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Facebook Chat Ticimax Altyapısında

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Facebook Chat Ticimax Altyapısında

Ticimax,  e-ticaretteki başarınızı arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor!

Canlı sohbet özelliği e-ticaret sitelerinin, ziyaretçileri ile iletişimlerinin ayrılmaz bir parçasıdır.  Ürün ve hizmetleriniz hakkında anında bilgi almak isteyen ziyaretçiler canlı sohbet kutucuğu yardımı ile sormak istedikleri soruları size iletebilirler ve siz de bu sorulara yanıt vererek satış konuşmasını başlatabilirsiniz.

Facebook Chat, canlı sohbet özelliğini anonim bir halden daha kişiselleştirmiş bir yapıya döndürüyor!

Facebook Messenger'ı kullanan facebook sayfa sayısı 20 milyonun üzerinde. Facebook kullanımının artması ile birlikte bu rakamlar her geçen gün yükselmekte ve ana iletişim araçlarımız olarak yerlerini sağlalaştırmaktalar. Durum böyle olunca e-ticaret sitelerinin değişen bu yapıya ayak uydurmaları ve kullanıcılarına daha yeni ve efektif çözümler sunuyor olmalı gerekiyor. Ticimax, Facebook Chat özelliğini altyapısına entegre ederek müşterilerinin bu dinamizme ayak uydurmalarını ve e-ticaret sitelerini daha etkili kullanmalarını sağlıyor. 

Canlı Sohbet Özelliği

 

Facebook Chat, canlı sohbet özelliğini anonim bir halden daha kişiselleştirmiş bir yapıya döndürüyor. Facebook'un ücretsiz iletişim aracı Facebook Messenger hesabınızı e-ticaret siteniz ile entegre ederek, e-ticaret sitenizde Messenger üzerinden direkt görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

CanlI Sohbet Özelliği

 

Sohbeti başlatan kişi, konuşmayı sessize alabilir, Messenger hesabında görebilir, ya da işletme profilinize ait facebook sayfanızı ziyaret edebilir.

 Facebook Chat Özelliği

 

 

Facebook chat özelliğini e-ticaret sitenizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için şimdi tıklayın.

 

 

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax