Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Facebook Chat Ticimax Altyapısında

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Facebook Chat Ticimax Altyapısında

Ticimax,  e-ticaretteki başarınızı arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor!

Canlı sohbet özelliği e-ticaret sitelerinin, ziyaretçileri ile iletişimlerinin ayrılmaz bir parçasıdır.  Ürün ve hizmetleriniz hakkında anında bilgi almak isteyen ziyaretçiler canlı sohbet kutucuğu yardımı ile sormak istedikleri soruları size iletebilirler ve siz de bu sorulara yanıt vererek satış konuşmasını başlatabilirsiniz.

Facebook Chat, canlı sohbet özelliğini anonim bir halden daha kişiselleştirmiş bir yapıya döndürüyor!

Facebook Messenger'ı kullanan facebook sayfa sayısı 20 milyonun üzerinde. Facebook kullanımının artması ile birlikte bu rakamlar her geçen gün yükselmekte ve ana iletişim araçlarımız olarak yerlerini sağlalaştırmaktalar. Durum böyle olunca e-ticaret sitelerinin değişen bu yapıya ayak uydurmaları ve kullanıcılarına daha yeni ve efektif çözümler sunuyor olmalı gerekiyor. Ticimax, Facebook Chat özelliğini altyapısına entegre ederek müşterilerinin bu dinamizme ayak uydurmalarını ve e-ticaret sitelerini daha etkili kullanmalarını sağlıyor. 

 

Facebook Chat, canlı sohbet özelliğini anonim bir halden daha kişiselleştirmiş bir yapıya döndürüyor. Facebook'un ücretsiz iletişim aracı Facebook Messenger hesabınızı e-ticaret siteniz ile entegre ederek, e-ticaret sitenizde Messenger üzerinden direkt görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sohbeti başlatan kişi, konuşmayı sessize alabilir, Messenger hesabında görebilir, ya da işletme profilinize ait facebook sayfanızı ziyaret edebilir.

 

 

 

Facebook chat özelliğini e-ticaret sitenizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için şimdi tıklayın.

 

 

18/04/2018

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret