Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Galeri Modülü Geliştirildi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Galeri Modülü Geliştirildi

Ticimax, e-ticaretteki başarınızı arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor!

 

Galeri Modülü İle Müşteri Yorumları Şekil Değiştiriyor!

Satın alma sonrası kazanılan mutlu müşterilere ait e-ticaret sitenizde yer alan müşteri yorumları, satışlarınızın artmasında önemli bir role sahip. Müşteri yorumları, ürün açıklamalarında ve anasayfada, standart olarak metin formatında gösterilmektedir. Müşteri yorumlarınızı ön planda tutarak, kullanıcı etkileşimlerinizi arttırmak istedik ve bu yönde galeri modülünü geliştirdik.

Galeride Yer Alan Ürünleri İşaretleyin ve Yeni Satışlara Yön Verin!

Müşterileriniz, satın aldıkları ürünlerle çektikleri fotoğrafları, e-ticaret sitenizdeki galeri modülü ile sitenize yükler. Sitede son kullanıcıya görüntülenmeden önce, site yöneticisinin onayına düşer. Site yöneticisinin onay vermesi ile birlikte e-ticaret sitenizde bu görseller sergilenir. Ek olarak site yöneticisi bu fotoğrafa ürün eklemesi yapabilir ve diğer ziyaretçilerin de fotoğrafta yer alan ürüne kolayca erişmesini sağlayabilir.

 

*Galeri modülü ile gelen alanı; anasayfa, kategoriler gibi farklı sayfalara yerleştirebilirsiniz.

 Galeri Modülü

 

*Kullanıcılar,  ''ürün ekle'' ile  satın aldıkları ürüne ait birden fazla fotoğrafı gönderebilir.

Ürün Ekle

 

Satın Al
 

 

 

 

15 gün boyunca ücretsiz test etmek için tıklayın.

 

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax