Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Gelişmiş Ürün Sıralamaya Marka Ürün Sıralaması Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Gelişmiş Ürün Sıralamaya Marka Ürün Sıralaması Eklendi

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

Gelişmiş ürün sıralama modülünde yeni bir düzenleme yapılarak ''Marka Ürün Sıralama'' özelliği eklendi. Marka ürün sıralama ile admin panelde ürün görünümleri marka sıralamaları yeni ürün, harf, fiyat ve ürün adına göre yapılabilir. Ara yüzde ise ziyaretçiler marka vitrininde, admin tarafından belirlenen sıralamaya göre ürün listelenmesini görür. Örneğin, fiyata göre düzenleyerek en uygun fiyatlı ürünlerinizi listenin ilk sırasında göstererek ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

Gelişmiş Ürün Sıralamaya Marka Ürün Sıralaması Eklendi

 

 

Gelişmiş ürün sıralamayı incelemek için şimdi tıklayınız.

 

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax