Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Hediye Çeki ile Kargo Fiyatında İndirim Yapabilme Özelliği Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Hediye Çeki ile Kargo Fiyatında İndirim Yapabilme Özelliği Eklendi

Hediye Çeki ile Kargo Fiyatında İndirim Yapabilme

Kullanıcı ziyaretlerini satışa döndürmek ve var olan kullanıcıların sitenizle yeniden etkileşime girmelerini sağlamak için indirimler oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Kullanıcı her zaman avantajlı olduğunu bilmek ister. Bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz etkili araçlarınızdan biri olan hediye çeklerini geliştirmeye devam ediyoruz.

En son eklenen özellikle beraber artık hediye çeki ile kargo fiyatı üzerinden de kullanıcıya indirim sağlayabileceksiniz. Şöyle ki; bayrama özel tüm üyelerinize kargoyu  ücretsiz yapmak istiyorsunuz o zaman sistem üzerinden bir hediye çeki tanımlayarak kargo indirim oranını %100 yaparsanız, çeki kullanan kullanıcılarınız,  hiçbir kargo bedeli ödemeden siparişlerini tamamlayabilirler.

Hediye çeki ile kargo indirimi tanımlama özelliğini aşağıda yer alan ekran görüntüsündeki gibi kullanabilirsiniz.

 

 

  *** İndirim Tipini Kargo (yüzde) olarak seçerek İndirim değeri alanına  %100  gibi bir değer tanımlayabilirsiniz.  

 

Hediye Çeki İle,Kargo Fiyatında İndirim Yapabilme

 

***Kullanıcı, ödeme adımında hediye çekini kullanarak çekteki oran kadar kargo bedelinde indirim yapabilir ve ardından siparişini tamamlayabilir.

 

Ödeme Bilgileri

 

 

 

 

Paketlere ücretsiz olarak eklenen bu özellik için müşteri temsilcilerimiz ve teknik ekiplerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Hemen test edin ; www.ticimax.com

 

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax