Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Hediye çeki uyarıları yenilendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Hediye çeki uyarıları yenilendi

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor!

Üyeye tanımlı hediye çeki ya da kampanyalardan kazanılan hediye çekleri alışverişlerde kullanılmaya çalışıldığında, aşağıdaki örneklerdeki gibi herhangi bir uygunsuzluk durumunda, ilgili hediye çekinin neden kullanılamadığı ile alakalı olarak sipariş ekranında bir uyarı mesajı gösterilmektedir.

Örnek 1; Sepette hediye çekine tanımlı herhangi bir kategori olmadığı için hediye çeki kullanılmaya çalışıldığında aşağıdaki gibi bir uyarı ile karşılaşılmaktadır.

Hediye Çeki Uyarıları

 

Örnek 2; Başka üyeye tanımlı hediye çeki kullanılmaya çalışıldığında aşağıdaki gibi bir uyarı ile karşılaşılmaktadır.

hedye çeki uyarıları

 

 

Test etmek için şimdi demo isteyin.

09/01/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN