Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Hediye Çekinin Sipariş Sonrası Mail İle Gönderilmesi Sağlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Hediye Çekinin Sipariş Sonrası Mail İle Gönderilmesi Sağlandı

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

 

Hediye Çeki Kampanyasıyla Kazanılan Çeklerin Sipariş Sonrası Mail İle Gönderilmesi Sağlandı. Hediye çeki kampanyaları e-ticaret sitelerinin en çok kullandığı kampanya modellerinden biridir. Müşteri tarafında da en çok sevilen kampanya çeşididir. Bu doğrultuda hediye çeki kampanyalarını dönüşümleri arttırmaya yardımcı en önemli araçlardan biri olarak görebilirsiniz. Oluşturulan hediye çeklerinin ise ziyaretçilere duyurmak ve sipariş sonrası anında müşteriye iletmek oldukça önemli. Bu amaçla hediye çeki kampanyası ile kazanılan hediye çekinin sipariş sonrası mail yoluyla müşteriye iletilmesi hemen bir sonraki yeni siparişi tetikleyebilecektir.

 

Hediye Çekinin Sipariş Sonrası Mail İle Gönderilmesi Sağlandı

 

 

 

 

Hediye çeki kampanyalarını incelemek ve test etmek için şimdi tıklayınız.

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax