Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Hediye çeklerim sayfasına yeni alanlar eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Hediye çeklerim sayfasına yeni alanlar eklendi

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yeniliklerine devam ediyor!

Hediye çeklerim sayfasına yeni alanlar eklendi.

Ticimax'ın hediye çeki kampanyalarında çekin oluşturulma tarihleri dışında ayrı bir kullanım tarihide eklenebiliyor. Kullanıcıların, bu tarihleri takip edebilmeleri için siparişlerden kazanılan ve ileriki tarihlerde kullanılması gereken çeklerin bilgisi hediye çeklerim sayfasına eklenmiştir. Ek olarak hediye çeklerim sayfasında aktif olan hangi hediye çekinin hangi siparişte kullanıldığı bilgisinin yer aldığı alan  da hediye çeklerim sayfasına eklenmiştir. Sipariş ID'si ile müşteri hediye çeki kullandığı siparişi kolayca görebilmektedir.

Hediye çeklerim sayfasına yeni alanlar eklendi

 

Hediye çeklerim özelliğini ve diğer özelliklerimizi test etmek için şimdi demo isteyin

 

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax