Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

HepsiPay Entegrasyonu Tamamlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// HepsiPay Entegrasyonu Tamamlandı

Türkiye'nin Yeni Ödeme Çözümü Hepsipay ve Ticimax İşbirliği

Doğan Online bünyesinde kurulan ve ödeme çözümleri sunan Hepsipay, Şubat 2016'da 6493 numaralı kanun kapsamında Ödeme Ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para Kuruluşları lisansını almıştır.

Türkiye'nin öncü finansal teknoloji şirketlerinden Hepsipay'in öncelikli hedefi en yeni teknolojileri, ödeme özelliklerini, yüksek hızı finans dünyasına taşıyarak, işletmelere ve tüketicilere kolay ulaşılır ve güvenilir hizmetler sağlamaktır.

Hepsipay, Türkiye'nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada'nın %100 iştirakidir, Hepsiburada'nın 15 senelik e-ticaret tecrübesinden de faydalanarak güvenli ödeme çözümleri sunmaktadır. Güvenliğin yanı sıra Hepsipay, üye işyerlerine ertesi güne varan ödeme seçenekleri sunarak, KOBİ'lerin ödeme ile ilgili en büyük sıkıntısına çözüm getirmiştir. Üstelik, tüm bankaların sanal posunu tek sözleşmeyle ve sabit fiyat fırsatı sunarak her banka için ayrı sözleşme, ayrı pos hesabı ve komisyon oranları ile çalışmanın getireceği operasyonel maliyeti ve iş yükünü ortadan kaldırmıştır.

Hepsipay ve Ticimax entegrasyonun da tamamlanması ile birlikte Ekim ayı itibariyle Hepsipay artık Ticimax müşterilerinin de tercih edebileceği bir ödeme çözümü haline gelmiştir. Ticimax altyapısı ile çalışan web sitelerine yalnızca birkaç saat içerisinde Hepsipay entegrasyonu yapılabilmektedir.

 

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ


04/10/2016

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret