Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Kampanya Detayının Sepette Görünmesi Sağlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kampanya Detayının Sepette Görünmesi Sağlandı

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

 

E-ticarette başarılı olunmasını sağlayacak ana unsurlardan biride kampanya kurgularının doğru olması ve kampanyaların başarılı şekilde kullanıcılara ulaştırılmasıdır. Kampanyaları, pop-uplar ve bannerlar yardımıyla  ürün, marka sayfalarında ya da anasayfada göstererek kullanıcılar satın almaya teşvik edilebilinir. Bir diğer nokta ise alışveriş esnasında faydalanılan kampanya hakkında müşterilerin bilgilendirilmesidir,  ''kampanya detayının sepette gösterilmesi'' özelliği burada devreye girmektedir. Kullanıcılar, eğer herhangi bir kampanyadan faydalandılarsa ödeme adımına geçmeden faydalandıkları kampanya detayını sepet adımında görebilmektedir. Bu özellik kullanıcılara faydalandıkları avantajı yeniden hatırlatarak, sepet adımında alışverişten vazgeçmelerini önlemeye yardımcı olacaktır.

 

 

Kampanya Detayının Sepette Görünmesi Sağlandı

 

Kampanya modellerini incelemek için şimdi tıklayınız.

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax