Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Kombin Modülüne Toplu Satın Alma Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kombin Modülüne Toplu Satın Alma Eklendi

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

Kombin modülü ile birlikte kombin ürünleri, takım ya da hediyeli ürünler kolay bir şekilde tek ürün olarak oluşturulabilir ve satışı yapılabilir. Haftanın ya da günün kombini şeklinde kombin kampanyaları yaparak kombinli ürünler ön planda tutulabilir.Kombin modülü, admin panelde ürün oluşturma aşamasındaki seçenekler arasında yer alır, ürün adını sorgulayarak ana kombin ürünleri oluşturabilir birden fazla ürün seçimi yapılabilir. Kombin kampanyası için modülde yer alan parametre aktif hale getirilip kombin fiyatı girilmelidir. Ayrıca Kampanya için geçerlilik tarihi de eklenebilir, tarih sona erdikten sonra kombin kampanyası pasif olur ve ürünler normal satış fiyatından satılmaya devam eder.Kombin modülü ile tek kombinde 3 farklı ürün varsa müşteri sadece 2 ürünü alabilir, toplu satın alma özelliği ile müşteriler bu şekilde ürün almasının yanı sıra tüm kombini toplu almaları da sağlanabilir. Panelde yer alan parametre yardımı ile kombinlerin toplu olarak satışı zorunlu kılınabilir.

Kombin Modülü

Örnek çalışma,

Kombin Modülüne Toplu Satın Alma
 

 

Kombin modülünü test etmek için tıklayınız.

 

 

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax