Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Mobil Uygulamaya Özel Google Analytics Kodu Alanı Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Mobil Uygulamaya Özel Google Analytics Kodu Alanı Eklendi

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor!  

Google Analytics, e-ticaret sitenizin performansını izlemeniz ve ziyaretçilerinizi tanımanız için kullanabileceğiniz en etkili araçlardan biridir. E-ticaret sitelerinin de en sık kullandığı web analiz aracıdır.

Google Analytics'e e-ticaret sitenize ait mobil uygulamanızı dahil ederek, uygulamanızın yarattığı etkileşime, dönüşümlere ve daha bir çok rapora erişebilirsiniz.  Bunun için mobil uygulamanıza ait Google Analytics izleme kodunu e-ticaret sitenize eklemeniz gereklidir. Google Analytics 'in mobil uygulamanıza ait izleme kodunu 'Mobil uygulamaya özel Google Analytics kodu alanı'' sayesinde e-ticaret yönetim panelinizden tek adımda kolayca ekleyebilirsiniz.  

Mobil Uygulamaya Özel Google Analytics Kodu Alanı Eklendi

 

Mobil uygulamaya özel Google Analytics alanını ve diğer tüm özelliklerimizi 15 gün boyunca ücretsiz incelemek için tıklayınız.

 

 

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax