Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Mobil Uygulamaya Özel Google Analytics Kodu Eklenmesi Sağlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Mobil Uygulamaya Özel Google Analytics Kodu Eklenmesi Sağlandı

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

 

Mobil tüm dünyada yükselişini hızla sürdürmekte. Bu süreç karşısında e-ticaret sitelerinin bu hıza ayak uydurmaları ve mobil trafiklerini iyi analiz etmeleri oldukça önemli. Bilgisayar ve mobil cihazlardan gelen trafiği analiz etmek için ücretli ve ücretsiz araçlar mevcut bunların en çok tercih edileni ise kuşkusuz Google Analytics'tir. E-ticaret sitenize gelen trafiği ve kullanıcılar ile nasıl etkileşim yarattığını görebilmek için Google Analytics'ten alınan izleme kodunu e-ticaret sitesine eklemek gerekli.

 

Ticimax'ın gelişmiş altyapısı ve kullanıcı dostu yönetim paneli ile bu işlemi hiç zorlanmadan tek adımda tamamlanabilir. Admin panele, hem site trafiğini izlemek için standart izleme kodunu eklenebilir hem de ''Mobil Uygulama Google Analytics '' alanı ile Mobil uygulamalar ile alakalı Google Analytics kodunu ekleyerek mobil uygulamaların yarattığı etki izlenebilir.

 

Mobil Uygulama Google Analytics

 

 

 

 

 

Ticimax'ın gelişmiş özelliklerini incelemek için tıklayınız.

 

 

 

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax