Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Müşteri Yorumları

Ticimax'ta %100 Müşteri Memnuniyeti!

Bazı müşterilerimizin hakkımızdaki yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Sizlere hizmetlerimizi en iyi onlar anlatacaklar.

Online satışta işin en önemli tarafının kesinlikle yazılım olduğunu düşünenlerdenim. Altyapınız sağlam ve gelişime açık bir yazılım değilse samimiyetimle söylüyorum, bu işi yapmanızın hiçbir anlamı yok. İşin bu tarafında geldiğimiz süreçte çok emeklerinin geçtiğini düşündüğüm Ticimax ile hakikaten aile olduk, zor dönemlerimizde beraber uykusuz kaldık, güzel gelişmelerin heyecanını beraber yaşadık. Kısa bir zaman içerisinde başarılı bir noktaya geldiğimizi düşündüğüm bu serüvenimizde bizlere 7/24 desteğini esirgemeyen Ticimax ekibine teşekkürün bile yetersiz kaldığını düşünüyorum. Allah yolunuzu açık etsin.

TozluGiyim.com.tr

Sateen.com.tr

Değerli Ticimax Ailesi, uzun süre araştırdıktan sonra almış olduğumuz ürününüz, beklentilerimizin ötesinde oldu. Üründen ziyade, sonrasında vermiş olduğunuz son derece hızlı destek ve kesin sonuçlara ulaşan çözümleriniz, bir kere daha ne denli isabetli bir karar vermiş olduğumuzu bize ispatladi. Böylesi güzel bir hizmete imza attığı için tüm ekibi kutluyor, uzun yıllar sürecek bir dostluğa adım atmış olmaktan dolayı mutluluğumuzu paylaşıyoruz.

Firmaekipmanlari.com

Diğer çalıştığımız firmayı paramızı yakarak bırakıp Ticimax’a geçmemizin ne kadar isabetli bir karar olduğunu çok iyi anlamış bulunmaktayız. Gerek çalışanların size karşı tutumu, gerek teknik destek, gerekse müşteri ilişkileri ve ekonomik olarak bizim için iyi bir iş ortağıdır. Sadece paketi satıp kenara çekilmeyen alt yapısını güncelleyen, size yol gösteren, çözüm bulan tecrübeli ve kaliteli bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adres Ticimax diyorum.

Tesetturmarka.com

E-ticaret sitesi üzerine bir proje tasarladığımızda birlikte çalışabileceğimiz şirketleri internet üzerinde ararken Ticimax’a gözümüz takıldı. Yaptığı işler ve başarılı referanslarla bize güven verdi. Çalışmaya başladığımız an itibariyle iyi bir uzaktan destek ve istediğimiz özellikleri harfiyen ve kendi yaratıcılıklarını katarak yaptıklarını gördük ve son derece memnun kaldık.

Markalizm.com

 

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN