Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Pagespeed için Resim Optimizasyonu Sağlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Pagespeed için Resim Optimizasyonu Sağlandı

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

Hız, e-ticaret sitelerinin işlem hacmini etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Bu noktada müşterilerimizin daha üst seviyelerde satışlara sahip olması için geliştirmelere devam ediyor ve sayfa hızlarını daha iyi noktalara taşımalarına yardımcı oluyoruz.Bu noktada Page speed için resim optimizasyonu en son yapılan geliştirmeler arasında yer almaktadır.

Admin panelde yer alan resim optimizasyonu modülü sayesinde sistemde varolan resimleri direkt optimize edebilme imkanı sağlanmıştır. İşlem için öncelikle tinypng modülü aktif olmalı ve https://tinypng.com/developers sitesinden API'si olmalıdır. API alındıktan sonra Modüller>Page Speed Resim Optimizasyonu alanından TinyPng Resim Sıkıştırma alanı aktif edilerek  API Key bilgisi girilmelidir.
 

Page Speed Resim Optimizasyonu

 

Detaylı bilgi almak ve 15 günlük ücretsiz demomuzu test etmek için şimdi tıklayın.

 

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax