Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Para puanı hediye çekine dönüştürme limitleri eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Para puanı hediye çekine dönüştürme limitleri eklendi

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

 

E-ticaret sitelerinde satışı arttırmak için kullanılan en önemli araçlardan biride para puanlardır. Müşterilerinize para puan yardımı ile yaptıkları alışverişlerde onları ödüllendirebilir ve sitenizden yeniden alışveriş yapmalarını teşvik edebilirsiniz. Sistemimizde, para puan değerini ve  hangi işlemler için kaç para puan kazandırmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. 

 

Para puanı hediye çekine dönüştürme üst limit ve alt limit ile de kazanılan para puanlar için bir hediye çeki tutarı belirleyebilirsiniz. Örneğin, en yüksek hediye çeki oluşturma tutarı ekleyerek müşterilerinizin para puan kullanım üst sınırı belirleyebiliyorsunuz. Böylece müşterileriniz, kazandıkları para puanı ancak üst limite göre hediye çekine dönüştürebilirler. 

 

Panel ekran görünümü aşağıda yer alamaktadır.

 

Para Puanı Hediye Çekine Dönüştürme

 

 

 

 

Test etmek için şimdi demo isteyin.

 

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax