Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Popüler E Ticaret Siteleri

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Popüler E Ticaret Siteleri

 

Her bütçeye hitap eden binlerce ürünü, alternatif ödeme yöntemleri ile kullanıcılara en kısa sürede ulaştıran e-ticaret siteleri ile Türkiye'de e-ticaret pazarı hızla büyümeye devam ediyor. Yapılan araştırmalar sonucunda 12 milyondan fazla kişinin internetten alışveriş yapması ve E-ticaret sitelerinin bireysel satışlarının 20 milyar liraya yaklaşması bunu kanıtlanır niteliktedir. Bu rakamlar e-ticaret'e katılmak isteyen herkes için oldukça umut vaad ediyor. Artık market alışverişimizi bile e-ticaret siteleri üzerinden yaptığımızı düşünürsek daha bir çok alternatif e-ticaret sitesine ihtiyacımız olduğunu da söyleyebiliriz.

 

Son yıllarda çok güçlü e-ticaret sitelerinin Türkiye E-ticaret pazarında var olmasında önemli roller aldık ve almaya da devam ediyoruz. Bu durum bir alt yapı sağlayıcısı olarak bizleri oldukça mutlu ediyor. E-ticaret'e başlamak için çok yüksek bütçelere gerek olmadığını belirtmek isteriz. Başlangıçta mevcut bütçenizle bir adım atarak zaman içerisinde doğru stratejilerle e-ticaret sitenizi büyütebilir ve sektörünüzde popüler bir e-ticaret sitesi olabilirsiniz.  Alt yapısını sağladığımız popüler e-ticaret sitelerine göz atarak, başarı hikayelerini inceleyebilirsiniz, e-ticaret'e nasıl başladıklarını ve bu yolda nasıl ilerlediklerini öğrenebilirsiniz.

 

Sateen.com ; Türkiye genelinde birçok ildeki mağazaları ile adını duyuran Sateen, yılın trend giyim ve aksesuar kategorilerinde Türkiye'de ki tekstil e-ticaret siteleri arasına adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır.

 

 sateen.com

 

 

 

Delisiyim.com; Kendi üretimleri olan bayan ayakkabı modelleri ile hem sosyal medya da hem de e-ticaret pazarında oldukça popüler bir e-ticaret sitesidir.

 

delisiyim.com

 

Diğer popüler e-ticaret sitelerini incelemek için tıklayınız.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  /  E-Mail : [email protected]
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN