Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Sipariş Detaya İade Nedeni Alanı Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Sipariş Detaya İade Nedeni Alanı Eklendi

Yapılan yeni düzenleme ile herhangi bir siparişle ilgili iade durumu olduğunda, ilgili siparişin iade nedeni, sipariş detaydan seçilebilecek ve yeni iade durumu eklenebilecek.  Buna bağlı olarak sipariş detayda ürün durumu ''iptal edildi'' seçilirse, iade nedeni de seçilerek işlem yapılmalıdır.

İade durumları varsayılan olarak ; '' beğenilmedi ve defolu '' olarak gelmektedir.

Aşağıda yer alan örnek siparişte olduğu gibi ilgili siparişin detayından iade nedeni seçilerek, ürünün beğenilmediği, hasarlı ürün olduğu ya da beden uyuşmazlığı nedeniyle mi iade olduğu eklenebiliyor.

Sipariş Detaya İade Nedeni Alanı

 

En çok hangi nedenlerle iade almışsınız ya da sipariş iptali gerçekleşmiş, iade raporlarını da ''raporlar'' bölümünden görebilirsiniz. Detaylar için lütfen tıklayınız.

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax