Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Siparişe Resim ya da Dosya Yükleme

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Siparişe Resim ya da Dosya Yükleme

 

Kişiye özel tasarım ürünler satan e-ticaret siteleri için oldukça kullanışlı bir özellik!

 

Bardak, tablo, puzzle, çikolata v.b. gibi kişiye özel ürünler satıyorsunuz ancak müşteriler ürünün tasarımında olmasını istediği resmi ya da dosyayı bir çok e-ticaret sisteminde olduğu gibi genelde siparişi verdikten sonra mail yoluyla iletmek zorunda kalabiliyor. Bu da kullanıcılar için zaman zaman sıkıcı ve uzun bir aşama haline geldiği için sipariş vermekten vazgeçebiliyorlar.

Ticimax'ın gelişmiş alt yapısında ise müşterileriniz bu işlemi tek bir adımda dosya ya da resim yükleme işlemini siteniz üzerinden yapabilirler.Yüklenen dosyalar sipariş detayına eklenir. Böylece müşterileriniz size ayrıca mail yoluyla dosya ve resim göndermek zorunda kalmazlar. 

 

Aşağıda ki ekran görüntüsünde ürün detay kısmında dosya yükleme alanını görebilirsiniz, bu örnekte olduğu gibi müşterileriniz, ürünü sepete eklerken, ilgili resim veya dosyayı tek adımda yükleyebilirler ayrıca tasarımlarında yer almasını istedikleri mesajıda ileterek ürünü daha da özelleştirebilirler.

Siparişe Resim ya da Dosya Yükleme

 

Müşteriniz, Dosyayı yükledi fakat yüklediği dosyayı değiştirmek istiyor, bunun için yüklediği dosyanın hemen yanında kaldır butonuna tıklayarak dosyayı kaldırıp yeni bir dosya yükleyerek alışverişe devam edebilir.

Siparişe Resim ya da Dosya Yükleme

Ticimax, her sektör için avantajlı çözümler sunmakta ve ar-ge çalışmaları ile altyapısına sürekli yeni özellikler eklemeye devam etmektedir.

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN