Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Siparişlere Toplu Kargo Etiketi Oluşturma

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Siparişlere Toplu Kargo Etiketi Oluşturma

Siparişlerinizin kargo etiketlerini tek tek yazdırmak zorunda değilsiniz. O gün çıkacağınız siparişleri yönetim paneli üzerinden işaretleyip tek tuşla tüm etiketleri toplu olarak yazdırabilirsiniz.

 

Sipaarişlere Toplu Kargo Etiketi Oluşturma

 

Alınan sipariş sonrası ilgili ürün paketlendikten sonra üzerine yapıştırılacak olan etiketi, sistem sipariş bilgilerine göre otomatik oluşturur. Site sahibinin tekrar eline kalem alıp pakete gönderici, alıcı, gibi ürün bilgilerini yazmasına gerek kalmaz. Ayrıca, bu işlem sipariş listesi sayfasından toplu olarak da yapabilir.

Buna alternatif olarak kargo entegrasyonu kullanılıyor ise siparişler kargo firmasına aktarıldıktan sonra bu etiketler veya kargo barkodları yine otomatik olarak oluşturulmaktadır. 

 

Kargo etiketi örnek görünüm aşağıda yer almaktadır,

 

Kargo Etiketi 

 

22/03/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax