Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Süreli Pop up Modülü ile İstediğiniz Sayfada Pop up Çıkarın

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Süreli Pop up Modülü ile İstediğiniz Sayfada Pop up Çıkarın

Süreli pop-up modülü ile anasayfa, içerik sayfaları, arama, marka, kategori ve ürün detay sayfalarında belirli bir sn. üzerinde pop-up çıkartabilir, kampanya ya da indirimlerinizi tanıtabilirsiniz. Editör sayesinde yüklediğiniz görsele birden fazla link verebilirsiniz. Pop-up belirlerken bir tarih aralığı girmeniz gerekmektedir bu tarih sona erdikten sonra pop-up otomatik olarak durdurulur.  

Süreli pop-up modülü ekran görünümüyle ilgili kurgu, Banner'ın anasayfada yer almasına yöneliktir.

Süreli Pop-up Modülü  

Modülü uyguladığınız sayfada belirlediğiniz kurallara göre yüklediğiniz banner yayınlanır ve müşterilerinizin dikkatini çekmeyi başarırsınız. 

Süreli Pop-up Modülü İstediğiniz Sayfada Çıkarın

Süreli pop-up modülünü incelemek için demo talebinde bulunabilirsiniz. 

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax