Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve Carrtell İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Carrtell İş Birliği

 

Ticimax ve Carrtell İş Birliği

Hemen Başvur

Carrtell Hakkında

Carrtell, 2020 yılında kurulan bir teslimat yönetim platformudur. Özellikle kobilerin teslimat ihtiyaçlarını tek panelden tek entegrasyonla ve uygun fiyatlarla karşılayabilmesini ilke edinmiştir. Lojistik sektörüne teknolojik bir bakış açısı kazandırmayı görev edinen Carrtell ekibi tek noktadan aynı anda çok sayıda kargo şirketine bağlanmaya olanak sağlayan ürününü 2021 yılında piyasaya sürmüştür.


Carrtell, Kobi Destek Hattı ile alışveriş sonrası teslimat deneyimini tamamen dijitalleştirir. Tüketiciler hızlı ulaşabilecekleri bir destek hattına sahip olurken, iletişim süreçleri de SMS yoluyla gönderilen gönderi takip ekranı aracılığıyla kolaylaşmış olur. Böylece tüketiciler alışverişlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilir ve gerektiğinde destek alabilirler.


Carrtell, geleneksel kargo şirketlerinden sıkça şikayet edilen ulaşılabilirlik sorununu tek bir web tabanlı yazılım ile çözmeyi hedeflemektedir. Bu yazılım sayesinde çalıştığı şirketlerin insan kaynağı ve lojistik maliyetlerini ortalama %20 azaltmayı hedefler.


Carrtell, 2022 Aralık ayı itibariyle 400’den fazla kobiye hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde küçük, orta ve büyük ölçekli her firmanın ihtiyaçlarına en uygun teslimat alternatiflerini sunmaktadır. Bu sayede firmalar işlemlerini daha verimli bir şekilde yönetirken tüketicilerin de alışveriş deneyimlerini iyileştirilmiş olur.


Carrtell Hizmetlerinin Bazıları:

Aynı Gün Teslimat: 12:00’ye kadar verilen siparişler 21:00’a kadar “tam dakikasında” teslim edilir. (İstanbul içinde 700’den fazla mahallede geçerlidir.)

Standart Teslimat: 81 ilde 0-600 km mesafeyi 1-3 iş günü içinde teslim edilir. Uygun fiyatlı ve sorunsuz bir müşteri deneyimi sunar.

İade Yönetimi: 81 ilde şubelerden, kapıdan veya kod ile iadeler toplanır. En hızlı şekilde deponuza teslim edilir. İstanbul’da aynı gün “tam dakikasında” iade toplama hizmeti mevcuttur.

Kapıda Ürün Değişimi: 12:00’a kadar oluşturulan talepler için 21:00’a kadar “tam dakikasında” kapıda ürün değişimi gerçekleştirilir. (İstanbul içinde 700’den fazla mahallede geçerlidir.)

B2B Teslimat: Markanızın işletmelere sattığı toptan ürünleri en uygun ve en hızlı şekilde teslim eder, sevk irsaliyesi alır.


Carrtell yazılımı sayesinde 81 ilden 81 ile teslimatlarınızı hızlı, düşük maliyetli ve sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.


Carrtell, en dikkat çekici özelliklerinden biri olan her an ulaşılabilir çağrı merkezi sayesinde son tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun donatılmış CRM sistemleri ile kargo şirketlerine ulaşamama problemine son verir.


Carrtell, ayrıcalıklı teslimat platformu sayesinde eşsiz bir kargo yönetimine sahip olmanızı sağlar.


Bu platform sayesinde kargo işlemlerinizi daha verimli bir şekilde yönetebilir, teslimat süreçlerini optimize edebilir ve maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Ayrıca bu platform sayesinde tüketicilerin alışveriş deneyimini de iyileştirebilir ve onların memnuniyetini artırabilirsiniz.


Carrtell’in Avantajları:

● Tek panel üzerinden çok sayıda taşıyıcıya erişim.

● Aynı gün teslimat seçeneği ile tüketicilere hızlı ve sorunsuz bir müşteri deneyimi.

● Standart teslimat seçeneği ile düşük maliyetli ve sorunsuz bir müşteri deneyimi.

● B2B satışlarda toptan ürünlerin lojistiğini sağlanması.

● 7/24 ulaşılabilir çağrı merkezi ve WhatsApp destek hattı ile tüketici ve kobi ihtiyaçlarının anında cevaplanması.

● Özel geliştirilmiş kargo CRM sistemi.

● Sezonsal değişen talebe karşı esnek çözümler.

● İade yönetimi ile kolay ve sorunsuz bir iade süreci sağlanması.

● Son tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun teslimat alternatifleri.

● Check-Out sayfasında kargo seçeneklerini kolayca listeleme.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax