Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve E-adam İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve E-adam İş Birliği

E-adam markaların kendi e-ticaret sitelerinde gelirlerini arttırmayı hedefleyen dijital performans ajansıdır. E-ticaret için ihtiyacınız olan gerekli bir çok hizmeti sizin adınıza yönetir ve takip eder

 

10 Yıldan Fazla Tecrübesiyle Birlikte Sizleri Sektörün Devleri Arasında Olmaya Davet Ediyor.

Ticimax ve E-adam İş Birliği

Hemen Başvur

E-adam Kimdir? Dijital dönüşümün her adımını takip eden, her biri kendi alanında uzman, her adımda yenilikçi bir ruh ve motivasyonla çalışan, ürettikçe mutlu olan yaklaşık 50 kişilik bir ekiptir. Dijital performans ajansı olarak e-ticaret ve dijital pazarlama odaklı çalışır. Dijital pazarlama kanallarıyla satış yaparak cironuzu artırmak ve rakiplerinizi geride bırakabilmek, markanızı hayallerinizdeki konuma getirebilmek için e-ticaret danışmanlığı, dijital pazarlama yönetimi, operasyonel çözüm iyileştirmesi, SEO danışmanlığı, yazılım danışmanlığı ve marka konumlandırması, dikkat çekici kampanya üretme, satış analizi gibi birçok alanda hizmetler sunar.

 

Reklamlarınızı E-adam ‘a Emanet Edin, Farkı Görün!

 

Verilen Hizmetler

360° Dijital Reklam Yönetimi ve Danışmanlığı

Facebook Business Reklamları ( Facebook – İnstagram-WhatsAppReklamları )

Google Ads Reklamları ( Arama Ağı – Görüntülü – Alışveriş - Youtube Reklamları )

Tiktok For Business Reklamları

Data Marketing

Sms Marketing

Mail Marketing

3. Parti Uygulamaların Yönetimi ( İnsider – Segmentify - Setrow – Revotaş )

Criteo

RTB Housev

Televizyon

Radio

Site içi ve dışı Seo Danışmanlığı

Kampanya Kurgusu ve Uygulanması

Web Sitesi Yazılım Danışmanlığı

Müşteri Deneyimi Danışmanlığı ( UX)

Arayüz Web Sitesi Geliştirmesi ( Mevcut temanızda ki geliştirmeler. )

Operasyonel Çözümler ve Yazılımların Danışmanlığı

Kargo Teslimat İyileştirme Danışmanlığı

Müşteri Hizmetleri Akıllı Santral - Onay - Crm Yazılımları Danışmanlığı

Müşteri Memnuniyeti Danışmanlığı

Site Dışı Sipariş Alma Mecralarının Kontrol ve Raporlama Danışmanlığı

Operasyonel Maliyetlerini ve Personel Maliyetleri Düşürme Danışmanlığı

Marka konumlandırma Danışmanlığı

Müşteri ile bağ kurma Danışmanlığı

Marka bilinirliği Danışmanlığı

3. Entegrasyon yapılacak firmalarla entegrasyon Danışmanlığı

Web site Grafik Hizmeti

Reklam Grafik ve Video Hizmeti

Raporlama & Analiz

Destek

Teknik Destek

 

Neden E-adam? Dijital pazarlama kanallarıyla satış yaparak cironuzu artırmanız, rakiplerinizi geride bırakabilmeniz ve markanızı hayallerinizdeki konuma getirebilmeniz için E-ticaret danışmanlığı, Dijital pazarlama yönetimi, Operasyonel çözüm iyileştirmesi, SEO danışmanlığı, Yazılım danışmanlığı ve Marka konumlandırması, Kampanya üretme, Grafik, Satış analizi, Arayüz geliştirme, Raporlama, Teknik destek ve Destek gibi birçok alanda hizmetler sunar. Sizi başarıya ulaştırması için gerekli olan hizmetlerin tümü E-adam’da mevcuttur.

Danışmanlığını yaptıkları firmaların pazarlama hedeflerini gerçekleştirmeye yönelik çalışmaları doğru strateji, doğru bütçe ve maksimum kazanç kriterleriyle sürdürür. Onlar sevdiği işi yapan, iş ortaklarının başarılarından mutlu olan dinamik bir ekip.

 

Dijital dünyayla ilgili birçok hizmeti bünyesinde barındıran E-adamla birlikte kemerlerinizi bağlayın, yükselişe hazır olun!!!

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax