Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve Telsam İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Telsam İş Birliği

 

Ticimax ve Telsam İş Birliği | Bulut Çağrı Merkezi

Hemen Başvur


Telsam Bulut Çağrı MerkeziMüşterilerinize olağanüstü bir çağrı merkezi deneyimi sunmak, kapsamlı yatırım yapmayı gerektirmez. İşte burada Telsam Bulut Çağrı Merkezi devreye girer. Telsam Telekomünikasyon, işletmelerin en iyi müşteri deneyimini, personel ve operasyonel verimliliğin artmasını ve işletme giderlerinizin azalmasını sağlayan, eşsiz çağrı merkezi yazılımını sunar. Ticimax ile tam entegre çalışabilen çağrı merkezi yazılımı ile günümüzün meşgul tüketicileri satış, teknik veya diğer departmanlarınızla hızlı bir şekilde etkileşime geçer.


Neden Telsam Çağrı Merkezi?Satış ve müşteri hizmetleri amacıyla çağrı alan kuruluşların mükemmel müşteri deneyimi sunması gerekir. Müşteriler, yalnızca ürün ve hizmetlerin kalitesine odaklanmak yerine, bir satıcıyla olan deneyimlerine de ağırlık verirler. Bu nedenle işletmenizin iletişim kurma becerisinin marka ve ticari faaliyetlerinize dönüşü tartışılmazdır.
Bir iletişim merkezi için en zorlu görevlerden biri, kısa yanıt sürelerini korurken, eksiksiz müşteri hizmeti sunmak ve bu sırada yüksek çağrı hacimlerini ele almaktır. Günümüzün meşgul tüketicileri, bir temsilciye hızlı bir şekilde ulaşmayı bekler. Telsam Çağrı Merkezi, satış ve servis ekipleriyle etkileşimde bulunurken arayan deneyimini zenginleştiren gelişmiş çağrı merkezi özellikleri sağlar.


Özellikler Mekandan bağımsız hizmet

Kolay arayüz kullanımı

Gelişmiş ses kayıt özellliği

Gelişmiş raporlama

Anlık çağrı ve kuyruk izleme

Etiket sistemi

Anket modülü

API entegrasyon

Softphone ile kullanım

Sesli mesaj modülü

Agent durum modülü

Borç sorgulama

VPOS kart ile ödeme

Sipariş sorgulama

Kargo sorgulama

SMS gönderimi

Gelişmiş kaçan çağrı yönetimi

Gelişmiş supervisor paneli

Unicode desteği


Detaylar ve tüm özellikler için tıklayınız.


Müşteri Beklentilerini YönetinTelsam Çağrı Merkezi, müşterilerin kuyruktaki tahmini bekleme süreleri hakkında bilgilendirmek için yerleşik özelliklere sahiptir. Ek olarak, müşteriler kuyrukta beklerken yeni kampanya veya duyurularınızı dinleyebilir, beklentilerini değiştirebilirler.​


Kaçan Çağrıları YönetinMüşterileriniz kuyrukta olması gerekenden fazla beklediyse veya temsilci ile görüşemeden çağrı sonlanmışsa müşteri memnuniyeti zarar görebilir. Bu sebeple müşteri temsilcisi tek tıklamayla kaçan çağrıları tekrar arayabilir ve müşteri memnuniyetini sağlayabilir.


Arayanları BildirinOtomatik operatör ve beklemede müzik seçenekleri, arayanlara ilgili bilgiler ve iyi bir ilk izlenim sunmasına olanak tanıyan özelleştirilebilir karşılamalar sunar. Müşteriler kuyrukta beklerken, yeni ürünleri ve promosyonları vurgulayan özel duyurular dinletebilir, bilgilendirme yapabilirsiniz.​


Müşteri Tanıma SistemiMüşteri tanıma sistemi, sizi arayan müşterilerinizi tanıyarak sesli yanıt sistemi üzerinden müşteriye özel senaryolar uygulayabilmenizi sağlamaktadır. Bir işletmenin daha önce arayanla teması olmuşsa, bu geçmiş etkileşimler bir temsilcinin daha iyi müşteri hizmeti sağlamasına veya sorun çözümüne yardımcı olabilir.


Çağrı ve Operatör TakibiTelsam Çağrı Merkezi, hem yetkililer hem de operatörler için mükemmel bir araçtır. Web tarayıcısı tabanlı arabirim, hangi operatörlerin müsait olduğunu, bir aramada veya molada olduğunu gösterebilir ve bir aramayı yönetmek için gereken tüm istatistikleri ve bilgileri operasyon görevlileri için gerçek zamanlı verebilir.


Çağrıları Verimli DağıtınGelişmiş çağrı kuyruk sistemi ile, yüksek çağrı hacimleri sırasında çağrılar verimli bir yapıyla yönlendirilebilir. Bu, satış ve destek ekiplerinin çağrılara boğulmasını önler ve müşteri deneyimini artırmak için yanıt sürelerini kısaltır.

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax