Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Toplu SEO Güncelleme Paneli

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Toplu SEO Güncelleme Paneli

Gelişmiş SEO paneli sizelere, ürün, marka, kategori, içerik alanlarına SEO bilgileri (başlık, anahtar kelime, açıklama) girme imkanı sağlıyor. Var olan bilgileri değiştirmek ya da yenilerini eklemeyi daha hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirmeniz için yepyeni bir özellik geliştirdik. Toplu SEO Güncelleme paneli; bu panel ile birlikte kategori, sayfa, marka, ürün alanlarında yer alan, anahtar kelime, başlık ve açıklamalarınızı aynı anda güncelleyebilecek ve yeni bilgileri ekleyebileceksiniz.

Toplu SEO güncelleme panelinde yer alan filtre yardımı ile düzenlemek istediğiniz bölümü seçebilir, meta bilgisi girilmemiş olanlara belirli değişkenler yardımı ile yenilerini ekleyebilirsiniz. Değişkenler ile birlikte metinde ekleyerek düzenlemeleri yapabilirsiniz.

 

Kategori Meta Güncelleme Alanı

Kategori seçimini yaparak meta bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

Kategori Meta Güncelleme Alan 

 

Marka Meta Güncelleme Alanı

Marka seçimini yaparak meta bilgilerini düzenleyebilirsiniz

Marka Meta Güncelleme Alanı

 

Sayfa Meta Güncelleme Alanı

İçerikleri seçerek meta bilgilerini düzenleyebilirsiniz

Sayfa Meta Güncelleme Alanı

 Ürün Meta Güncelleme Alanı

Meta güncellemesi yapmak istediğiniz ürünleri, resimli olan, vitrinde görünen vb şekilde filtrelere ayırarak düzenlemelerini yapabilirsiniz.

 Ürün Meta Güncelleme Alanı

 

Toplu SEO Güncellemesini test etmek  için hemen demo isteyin!

 

 

01/11/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax