Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Üye Bazlı Kullanım Limitli Hediye Çeki Özelliği Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Üye Bazlı Kullanım Limitli Hediye Çeki Özelliği Eklendi

Üye Bazlı Kullanım Limitli Hediye Çeki Özelliği Eklendi

Yeniden düzenlenen hediye çeki alanında ki bu yeni özellik ile artık oluşturduğunuz hediye çeklerini kullanıcı başına sınırlandırabiliyorsunuz. Tüm kullanıcılara açık olan bu modelin çalışma şekli şöyledir, sistem üzerinde 1000 tane hediye çeki oluşturduğunuzu varsayalım, her üye için bu hediye çekini limitleyebilirsiniz. 1 üye ilgili hediye çekini 1 defaya mahsus kullansın diye bir sınır koyabilirsiniz.

Hediye çeki oluşturarak müşterilerinize sürprizler yapabilirsiniz, hediye çeklerini dönüşümleri arttırmak için de etkili bir araç olarak kullanabilirsiniz.

Üye bazlı kullanım limitli hediye çeki özelliğinin örnek görünümü aşağıda ki gibidir.

Hediye çeki yönetimi alanında, çek kullanım tarihi, kodu, ve hangi marka için ve üye için kullanılabileceği, indirim değeri gibi çek detaylarını girebilir, her bir üye için bir kullanım limiti koyabilirsiniz.

 

Hediye Çeki Detayı

 

 

 

 tüm paketlere ücretsiz olarak eklenen olan bu özellik ile hediye çeklerinizi daha da özelleştirebileceksiniz. 

 

E-Ticaret için Doğru Yer Ticimax

 

 

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax