Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Üye Gruplarına Toplu Hediye Çeki Tanımlama Özelliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Üye Gruplarına Toplu Hediye Çeki Tanımlama Özelliği

Üye yönetimine eklenen yeni özellik ile birlikte artık üye gruplarına yönelik toplu olarak tek adımda hediye çeki oluşturabilirsiniz. İsterseniz iş birliği yaptığınız firmaların çalışanlarına yönelikte tek adımda toplu olarak hediye çeki tanımlayabilirsiniz. Gelişmiş üye yönetiminden birden fazla üye grubu açarak her bir üye grubuna toplu olarak çek oluşturabilirsiniz.

 

 

İlk adımda üye türünü seçmeniz gerekli ya da e-posta kısmına mail uzantısını eklemeniz yeterli. Örneğin @ornek.com gibi.  Aktif ya da pasif üyelere yönelik tanımlamada yapabilirsiniz. Üye Gruplarına Toplu Hediye Çeki Tanımlama Özelliği

 

 

Çekin kurallarını oluşturmaya başlayabilirsiniz. Çekin geçerli olacağı Min. Alışveriş tutarı, çekin sağlayacağı indirim değeri vb. Alanlarını doldurabilirsiniz.

 

Ardından hediye çeki oluştur

 

 

Ardından hediye çeki oluştur dedikten sonra son bir uyarı ekranıyla karşılaşırsınız.

 

 Uyarı Ekranı

 

 

Onayladıktan sonra işleminiz tamamlanır ve çekiniz belirlediğiniz kurallara bağlı olarak oluşur.

 

 Onayla

 

Test etmek için demo isteyin 

 

 

08/12/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax