Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Üyelik bilgilerini güncelle hediye puan kazan kampanyası geliştirildi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Üyelik bilgilerini güncelle hediye puan kazan kampanyası geliştirildi

 

Üyeler E-ticaret siteleri için temel yapı taşlarından biridir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu ise kullanıcıların üye olurken doğru ve güncel bilgilerini girmeleridir. Eğer üyelerinizin üyelik bilgileri, yani mail adresi, telefon numaraları vb. bilgiler yanlış ya da eksik ise yapacağınız online kampanyaların amacına ulaşması pek mümkün olmayacaktır.

 

Bu durumda ziyaretçilerinizi üye olmaya teşvik etmek ve sonrasında üyelik bilgilerini güncel tutmaya devam etmeleri için çeşitli kampanyalar yapmanız gerekmektedir. Bunu yapmanıza imkan sağlayacak yepyeni bir özellik geliştirdik, üyeliklerini güncelleyen her üye için para puan tanımlayabileceksiniz. Tanımladığınız para puanı kullanıcılar alışverişlerinde kullanabilecekler böylece kullanıcıları hem üyeliklerini güncellemeleri için hem de alışveriş yapmaları için teşvik etmiş olacaksınız.

 

Üye, üyelik bilgilerini hesabım bölümünden güncelleyebilir, sizin tanımladığınız para puanı ise yine hesabım alanından görebilecek. Bu özellik ücretsiz olarak tüm paketlerimiz için kullanıma açılacaktır. 

Ticimax E-ticaret sistemleri

14/10/2015

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret