Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Yetkilisaticiniz.com E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Yetkilisaticiniz.com E-ticaret Başarı Hikayesi

"Bugün itibariyle yetkilisaticiniz.com 150-200 günlük ortama sipariş adetine ulaşmıştır. Bunu sağlayan en büyük etkenlerden biri Ticimax'ın bize sunmuş olduğu kullanıcı arayüzü, güncellemeler, kargo entegrasyonları. Bu sayede müşteri memnuniyetini arttırdık dolayısıyla satışlarımız da arttı."

Emre Abdik

yetkilisaticiniz.com Kurucu Ortak

yetkilisaticiniz.com Hakkında

22 yıldır beyaz eşya, elektronik, mobilya sektöründe hizmet veren güçlü geçmişiyle e-ticarete giriş yapan yetkilisaticiniz.com Kurucu Ortağı Emre Abdik e-ticaret yolculuğunda Ticimax ile süreçlerin nasıl kolaylaştığını anlatıyor.

"Çözüm ortağımızın bizi yönlendirememesi ve kesin çözümler üretememesi yeni bir çözüm ortağı aramamıza sebep oldu."

22 yıldır beyaz eşya, elektronik, mobilya sektöründe hizmet 2013 yılının Şubat ayında e-ticaret sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamızın

o zaman yaşamış olduğu problemler mevcuttu; çözüm ortağımızın bizi yönlendirememesi ve kesin çözümler üretememesi yeni bir çözüm ortağı aramamıza sebep oldu.

"Ticimax'ın bize en büyük artılarından biri 7/24 telefonla ulaşabileceğimiz bir destek sağlaması. Bu da bizim satışlarımızı en üst seviyeye çıkarmamıza sebep oldu."

Ticimax'ın bize en büyük artılarından biri 7/24 telefonla ulaşabileceğimiz bir destek sağlaması. Bu da bizim satışlarımızı en üst seviyeye çıkarmamıza sebep oldu.

"İş ortağımız olan Ticimax ve ekibine firmamıza olan desteklerinden dolayı teşekkür ederiz."

Bugün itibariyle yetkilisaticiniz.com 150-200 günlük ortama sipariş adetine ulaşmıştır. Bunu sağlayan en büyük etkenlerden biri Ticimax'ın bize sunmuş olduğu kullanıcı arayüzü, güncellemeler,

kargo entegrasyonları.Bu sayede müşteri memnuniyetini arttırdık dolayısıyla satışlarımız da arttı. Hedeflerimiz daha büyük daha ileriye gitmek istiyoruz. İş ortağımız olan Ticimax ve ekibine firmamıza olan desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret