Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Mağaza Modülü Geliştirildi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Mağaza Modülü Geliştirildi

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor!


Ticimax mağaza modülü ile mağazalar listeniz e-ticaret sitenizde!

Sürekli hareket halindeyiz, bir ürüne ya da bir bilgiye ihtiyacımız olduğunda bu ihtiyacımızı karşılamak için akıllı telefonlarımızı kullanıyoruz.  Kimi zaman herhangi bir mağazanın e-ticaret sitesinde inceleme yaparken kimi zamanda bize en yakın şubelerini bulmak isteriz. İşte bu ''satın almam lazım'' anlarında lokasyon bazlı aramalar ön plana çıkmakta. Özellikle perakende tarafı için oldukça önemli olan bu anlar son kullanıcıya ulaşmadaki en önemli noktadır.Farklı lokasyonlarda birden fazla mağazanız varsa bu gibi durumlarda e-ticaret sitenizde de bu mağazaları yansıtmanız bu anları yakalamanıza fayda sağlayacaktır. Lokasyon bazlı aramaları kaçırmamanız ve müşteriye her daim sizlere ulaşabileceklerini net olarak belirtmeniz e-ticaret sitenizin başarısınıda kaçınılmaz olarak arttıracaktır. 


Ticimax'ın mağaza modülü ile farklı lokasyonlarda bulunan mağazalarınızı e-ticaret sitenize kolayca ekleyebilir, harita yardımı ile mağazalarınızın konumunu nokta atışı olarak gösterebilir ve kullanıcıların size kolayca ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca mağaza modülü mobil uyumlu bir yapıya sahip olduğundan kullanıcılar, her ekran boyutundan rahatça mağaza listenize erişebilirler. Yönetim panelinden mağaza bilgilerinizi ekleyebilir, enlem ve boylam girerek haritada konumlandırabilirsiniz.
Eklediğiniz mağazalara ait mağaza resminide ekleyerek mağazanızı tanıtabilirsiniz.


 


Mağazalarımız sayfasında en yakın lokasyondaki mağaza gösterilmektedir. Listelemeden ise varsa diğer mağazalara erişim sağlanabilir.
Ticimax altyapısını test etmek için şimdi demo isteyin


 

25/11/2016

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret