Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ankara'da E-ticaret Konuşuldu

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ankara'da E-ticaret Konuşuldu

E-ticaret sohbetleri kapsamında Ankara'da birbirinden değerli girişimcilerle buluştuk.
 

6 Aralık'ta sabah başlayan E-ticarete Başlıyorum Eğitim Programımız ile 30'un üzerinde katılımcıyı misafir ettik. E-ticaret sitesi kurulum süreçlerini adım adım anlattığımız bu programda her bir katılımcının e-ticaret sitesini birlikte kurduk. Oldukça verimli geçen eğitim programı sonunda başarıyla e-ticaret sitesini kuran bir katılımcımıza e-ticaret paketi hediye ettik.
 

Aynı günün akşamı CoZone'da Murat Erdör (Me Consultancy Kurucu) moderatörlüğünde, Murat Erdoğan (Pam Ajans Kurucu), Vedat Aybar (Mobildev Pazarlama Direktörü), Burcu Kaya (Sipay İş Ortaklıkları Yöneticisi) ve Mustafa Dakmaz (Uyumsoft Satış Müdürü) ile E-ticaret Sohbetlerinde bir araya geldik. E-ticarete başlamak isteyen, hali hazırda e-ticaret girişimi olan katılımcıların sorularını yanıtladık.


Ankara'da E-ticaret Konuşuldu Ticimax
 

06/01/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax