Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Bayilere Alışveriş Hedefi Tanımlama Özelliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Bayilere Alışveriş Hedefi Tanımlama Özelliği

Bayi kanalına yönelik yepyeni bir özellik daha geliştirdik!  Bayilere Alışveriş Hedefi Tanımlama Özelliği ile  bayilerinize bir alışveriş hedefi koyabileceksiniz ve  bu hedefe ulaşma süreside belirleyebileceksiniz. Bu hedefleri tamamlamalarını teşvik etmek amacıyla admin panelinde yer alan kampanya modülleri ile birlikte kampanyalar hazırlayarak  bayilerinizi ödüllendirebilirsiniz. 

Yeni özelliğe göz atalım, Panelde, Üyeler/Bayiler ekranından bayi üyeleri bulunur ve Düzenle sayfasına giriş yapılır.Aşağıdaki ekran görüntüsünde bulunan parametrelere veri girişi şu şekilde yapılmalıdır:

  •  Alışveriş Hedefi: İlgili bayi için belirlenen, ulaşması gereken alışveriş hedefi girilmelidir.
  • Hedef Süresi: Belirlenen alışveriş hedefine ne kadar sürede ulaşsın? 1,3 ve 6 aylık olarak tanımlanabilecek bir süre belirlenmelidir.
  • Hedef Süresi Tipi: Hedef süresi 1 ay seçilirse, hedef süre tipi, "bulunduğu günden hesapla" dersek, örn: bugün ayın 15 i ise, geçen ayın 15 i itibariyle hesaplama yapar fakat "ay başından hesapla" dersek yine bugün ayın 15 i olduğunu farz edelim, bu sefer de ayın 1 inden itibaren 15 günlük kısmı hesaplar.


 

 

Bu özellik ücretlidir. Ücret bilgisi için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

18/01/2016

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret